Koçluk Eğitimi; Koçluk işini yapabilecek uzmanlar yetiştiren bir eğitimdir. Bu eğitim, farklı kurumlar ya da kişiler tarafından, 21 saatten yüzlerce saate kadar farklı eğitim varyasyonları görülmektedir. Uluslararası koçluk federasyonu koçluk ile ilgili standartları belirlerken 60 saatlik bir eğitimin uygun olduğunu söylemiştir. 2013 yılında Resmi Gazetede yayımlanan Koçluk mesleği ile ilgili, standartlarda da 60 saatlik bir eğitimin yeterli olduğu söylenmiştir.

 

  Koçluk, ulusal ve uluslararası standartlarda, sınırları çizilmiş, tarifi net bir hizmet yönetimidir. Koçluk hizmetinin teorik kısmını, bütün eğitimler vermektedir. Potansiyelim ailesi olarak biz de “Temel Koçluk Eğitimi” içeriğinde, Koçluğun teorik kısmını vermekteyiz.

 

  Profesyonel Koçluk Programı ise, mentör eşliğinde ise sadece uygulama yaparak, öğrenmiş olduğunuz koçlukta ustalaşırsınız. Bu programı, sürücü kurslarının direksiyon dersi gibi düşünebilirsiniz. 10 Yıldır başarılı bir şekilde verdiğimiz bu uygulama programı, alanında ik ve tektir. 10 yıllık geçmişimizde, 1.000 civarında arkadaşımız bu programa katıldı ve her biri de ülkemizin en başarılı koçları arasında yerlerini aldı.

 

  Bütün koçluk eğitimleri size koçluğu öğretir. Bu program, bütün eğitimlerin eksiği olan uygulama kısmını yaptırarak, sizin Koç olmanıza yardımcı olur. Eğitim sonunda koçluk seansı yapacak seviyeye gelemezseniz, bir sonraki eğitimimize ücretsiz katılabilirsiniz.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.