Eğitim tarihi:4 Nisan 2020

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Cumartesi ve Pazar günleri 18:00-20:00 arası (4 hafta)

Online, canlı ve uygulamalı tek eğitim!

Koçluk, hakkında yüzlerce yazılmış kitap, binlerce makale ve milyonlarca hikaye bulabilirsiniz. Kitapların bile tam anlayamadığı kadar özel bi hizmeti, bir kaç cümle ile anlatmaya çalışalım.

Koçluk, yolculuktur bir yerden bir yere gitmektir. Yaşamımız boyunca zaten bir çok yerden bir çok yere gideriz. Sonuçlarımızın bir kısmı istediğimiz sonuçlar olsa da, çoğunlukla sürüklenir, istemediğimiz, haketmediğimiz sonuçlar elde ederiz.

Koçluk hizmetinin en büyük işlevi ise, geliştirdiği farkıdalık ile, kişinin potansiyelini doğru kullanarak, istediği yere gitmesidir.

Daha geniş bir perspektifte Koçluk, kişinin doğru kararı vermesi, bu kararı uygularken yaşadığı iç iletişimi, motivasyonu ve dış iletişiminide potansiyelini hayata geçirmesine yardımcı olmaktır diyebiliriz.

Koçluk hizmeti, profesyonel bir hizmet olarak alınabildiği gibi, koçluk ile hemen her mesleği hatta özel hayatı birleştirerek, işinizde ve özel hayatınızda çok daha verimli olabilirsiniz.

Koç- Yönetici olursanız: çalışanlarınızın karar almalarından, motivasyonlarına destek olarak, huzurlu çalışır ve verimli olursunuz.

Koç- Öğretmen olursanız: Öğrencilerinizin, potansiyellerini gerçekleştirmelerinin önündeki engelleri farkettirir, güçlü ve başarılı olmalarına destek olursunuz.

Koç- Ebeveyn olursanız: Çocuğunuzun, kişiliğinin ve karakterinin gelişmesinde inanılmaz etkili olur, güçlü, başarılı ve kendiyle barışık olmasına yardımcı olursunuz.

Kısacası Koçluk, farkındalık geliştirmenize yardımcı olan mucizevi bir meslektir. Bu eğitim ile bu eşsiz ve güçlü mesleğin detaylarını öğrenecek, Koçluğu hayatınıza katarak çok daha başarılı olacaksınız.

Yüzünüzü hep güldürecek, farklı bakmanızı sağlayacak bu eğitim, kendinize verebileceğiniz en güzel ödüldür.

Hayatınızın sonuna kadar, faydasını göreceğiniz bu ödülü, sizin ve sevdiklerinizin hakettiğini düşünüyoruz.

Not: Eğitimimiz canlı bir eğitim olup, sorularınızı eğitmenimize sorabileceksiniz.

Eğitimimizde, etkileşimin yüksek olması için azami katılımcı sayısı 12 dir.

Daha önce koçluk eğitimlerimize katılan arkadaşlarımızın yorumlarını mutlaka dinlemelisiniz.

 

Ders Konuları

Koçluk nedir?
Koçluk ne değildir?
Koçluğun tarihi
Bilinçaltı nedir? Nasıl çalışır?
İç iletişim nasıl oluyor
Koçluğun diğer mesleklerden farkı
Çocuk gelişiminde koçluk
Ergen iletişiminde koçluk
Öğrenciye koçluk
Çalışana koçluk
Alışkanlıklara koçluk
Koçluk uygulamaları
Koçluk seansı örnekleri
Motivasyon kaynakları
Empatik dinleme
Hedef yönetimi

Eğitim Değerlendirmeleri

4.8

4.8
5 değerlendirme
 • 5 Yıldız4
 • 4 Yıldız1
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Süleyman Hocama çok teşekkürler.

  5

  Eğitiminize 2 dönem devam ettim ve 3 haftasından sonra ailem başta olmak üzere herkes bendeki olumlu değişikliğin farkında.Şöyle şeyleri çok sık duyar oldum: “Neslihan gözlerin gülüyor”, “Anne bugün süpersin”, “Bu enerjinin nedeni ne”, “Bu değişimin sırrı ne”.
  Gerçekten başta dediğiniz gibi, artık hiç bir şey üzerime üzerime gelmiyor. Sevdiklerimi dinleyebiliyor ve onlara nefes aldırıyorum. İyi ki karşıma çıkmışsınız.

 2. Konforlu , kaliteli ancak kısa

  4

  Hızlı bir başlangıçla koçluğun gerçek anlamını öğrendim. Biraz daha uzun olmasını tercih ederdim. Çocuğu olanlara tavsiye ederim.

  • 5

   Sevgili Elif, Geri bildirimin için teşekkür ederim. Bu eğitimin kısa olduğunu, profesyonel koçluk eğitiminin sınırsız bir eğitim olduğunu bir kaç kere söylediğimizi biliyorum. Sen de bildiğim kadarıyla, bir kaç sonraki sınıfta profesyonel koçluğa tamamlayacaksın. Sevgilerimle.

 3. Kaliteli bir eğitim

  5

  Koçluğun etkisini, püd noktalarını anlamını bu eğitimde öğrendim. ikinci bölümünü de ilk fırsatta alacağım. Arkadaşlarımla sohbetlerimin kalitesi arttı. Eskiden kimseyi dinlemediğimi farkettim. Samimi, keyifli, etkili eğitim için teşekkürler.

 4. Kişisel gelişime ilk olarak burada başlamalı.

  5

  Benim için çok pratik ve yararlı bir eğitim oldu. İlk haftasından itibaren bakış açım değişti. Sınıfımızdaki birkaç arkadaş biraz zorluk çıkardıysa da onlara rağmen eğitim güzel geçti. Çok teşekkürler ediyorum.

top
Bütün hakları saklıdır.