Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz:

Biz bir pazar yeriyiz. Hizmet verdiğimiz taraflara göre misyonumuzu üçe ayırmamız doğru olacaktır.

Bireyler için Misyonumuz: En güncel eğitimleri, en uygun maliyetle, canlı sınıflarda dünyanın her yerine ulaştırarak, sürdürülebilir gelişim modeli oluşturmalarına katkı sağlamak.

Eğitmenler için Misyonumuz: Pazarlama, satış, tahsilat, organizasyon gibi işleri eğitmenler adına yaparak; asıl işleri olan eğitime odaklanmaları ve bu sayede daha özgür, güncel ve verimli olmalarına katkı sağlamak.

Kurumlar için Misyonumuz: Her kademede çalışanların ihtiyaç duydukları bütün eğitimleri tek bir çatı altında, yüzlerce eğitmen ile, mesai saatleri içinde ya da dışında, keyifli bir şekilde almalarını sağlamak.

Vizyonumuz:

Dünyanın en popüler uzaktan eğitim pazar yeri olmak.

Değer Önerimiz:

Öğrenme yaşayan bir süreçtir. Sadece bilgiyi alarak öğrenemeyiz. Potansiyelim ekibi olarak biz, her katılımcımızın, ihtiyacı olanı, öğrenmesi, hazmetmesi, sorgulaması, uygulaması ve bunun sonunda, kalıcı hafızaya aktarmasını (davranış değişikliğine dönüşmesini) önemsiyoruz. Bunu yapabilmek için, her eğitimde kendimizi güncellediğimiz gibi, eğitimleri hazmedilebilecek miktarlarda, zamana yayarak veriyoruz. Bunun yanında, koşulsuz telafi imkanımız ile, öğrenmenin önündeki, engelleri kaldırıyoruz.

top
Bütün hakları saklıdır.