Kurumsal Eğitim Çözümleri

Şirketlerin Eğitim İhtiyaçlarına Getirdiğimiz Çözümler

Yüksek Kaliteli Eğitimler

Eğitimleri teknolojinin son imkanı olan bulut tabanlı webinar sınıflarında yapıyoruz. Katılımcılar oluşturduğumuz sınıflara cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ile girebiliyorlar ve yüksek kalitedeki eğitimlere her yerden katılabiliyorlar.

Eğitim Planlaması Yapmanızı Kolaylaştırdık

Portalımızda bulunan yüzlerce eğitimden ihtiyacınız olanı seçebilir ve dilediğiniz personelinizin bu eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz miktarda eğitim kredisi yükleyerek çalışanlarınızın kendi planlamasını yapmalarını sağlayabilirsiniz.  Çalışanlarınızın alacağı eğitimlerin araştırılması için uzun süreli araştırma ve planlama yapmanıza gerek kalmaz. Bu sayede işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim Sunumumuzu İnceleyin

Onlarca kuruma verdiğimiz kapsamlı, kurumsal eğitim hizmetlerimizi sunum olarak izlemek için

Kurumsal Eğitim Hizmetlerimizin Öne Çıkanları:

 • Şeffaflık: Bütün eğitim süreçleri, Eğitmenler, Eğitim içerikleri, Fiyatlar ve zamanlar şeffaftır.
 • Sürdürülebilirlik: Bir kaç kere eğitim vermek ve kaybolmak değil, eğitim süreçlerini zamana yayarak, nitelikiki ve doğru öğrenme için çalışıyoruz.
 • Deneyim: 2011 yılından beri asıl işimiz online sınıf eğitimleri. 20.000 saatin online eğitim deneyimimiz ile, en iyiyi sonuçları alırsınız.
 • Garanti: Mazeretsiz telafi ve uçtan uca raporlama ile, katılımcılarınızın katılım ve etkileşimlerini rapor olarak alırsınız.
 • Verimlilik: Eğitime göre, farklı zaman planlaması yaparak, doğru zamanlama ve zincirleme eğitimler ile, en iyi sonucu alırsınız.

Kurumsal Hizmet Yetkililerimiz ile toplantı yapın!

En doğru hizmete en kısa yoldan ulaşmanız için, Kurumsal Hizmet Yetkililerimiz ile telefonda yada zoom ile toplantı yapabilir, tüm sorularınıza, uzmanından cevaplar bulabilirsiniz.

Eğitim Takibini Biz Yapıyoruz:

Eğitime katılan kullanıcılara eğitimle ilgili hatırlatmaları düzenli olarak yapıyoruz. Katılamayan kullanıcıları da aynı eğitimin sonraki sınıfına ücretsiz olarak ve kaydediyor ve takibini yapıyoruz.

Yüksek Kaliteli Eğitime Uygun Maliyetlerle Sahip Olun

Eğitimlerimizi bulut tabanlı online sınıflarda yaptığımız için salon kiralama, organizasyon, ulaşım, konaklama vb. giderleri yapmadan minimum maliyetlerle dilediğiniz eğitime katılabilirsiniz.

Eğitimleri Size En Uygun Saatlerde Alın

Eğitimlerimizi hafta içi akşam saatlerinde veya hafta sonlarında online sınıflarımızda yapıyoruz. Eğitimlerimizin süresi genelde 2 saat ile 4 saat arasında değişiyor
Eğitime katılmak için başka bir yere gitmenize gerek kalmadığı için hiç zaman kaybetmiyorsunuz

Her Yerden Eğitime Katılma İmkanı

İnternetin bulunduğu, dünyanın herhangi bir yerinden en az gereksinimle eğitimlere katılabilirsiniz.

Yüzlerce Eğitim Seçeneği

Uzman eğitmenlerimizin verdiği yüzlerce güncel eğitimden seçeneklerini portalımızdan inceleyebilir ve hemen kayıt yapabilirsiniz

Sertifikalı Eğitimler

Sertifikalarınız ve eğitim değerlendirme formlarınız eğitimin hemen ardından tanımlı mail adresine gönderilmektedir..

Az Sayıda Katılımcı İle Etkili Eğitimler

Katılımcı sayısını, düzenlenen eğitimin etkileşim ve uygulama durumuna göre optimum seviyede tutarak eğitimin daha etkili ve verimli olmasını sağlıyoruz

İngilizce Eğitim Seçeneği

Bir çok eğitimi ingilizce olarak da verebiliyoruz. İngilizce eğitimler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pre-test, Post-test

Kurumsal özel sınıflarda, eğitim öncesinde ve. sonrasında, özel testler uygulayıp, eğitime katılımı, verimliliği ve faydayı ölçümleyebiliyoruz. Test sonuçlarını ve geribildirimleri de, kurumunuz ile paylaşıyoruz. 

Özel sınıf ya da Kapalı sınıf eğitimleri

Portalımızda bulunan bütün eğitimleri, kapalı sınıfta, belirlediğiniz kişilere aldırabilirsiniz.  

Kataloğumuzda bulunmayan eğitimler

Portalımızda bulunmayan bir eğitime ihtiyacınız var ise, bizimle iletişime geçiniz. 200+ Eğitmen ağımız ile, bütün eğitimleri, en güvenli şekilde almanızı sağlayabiliriz. 

Özel ya da Kapalı sınıf yönergeleri;

 • Eğitimde aksi belirtilmediyse, katılımcı başına fiyatlandırılmıştır.
 • Kapalı sınıflarda Sınıf Maliyeti = Eğitim fiyatı x 12 olarak hesaplanır.
 • Kapalı sınıflarda, katılımcı sayınız fazla ise, sınıf kapasitesini, %50 kadar aşabiliriz. Bunun için ilave ödeme yapmazsınız. 
 • Kapalı sınıflarda, karma sınıflardaki gibi koşulsuz telafi imkanı, sunulamamaktadır.
 • Kapalı sınıfların, zamanlanması için iletişime geçiniz.
 • Belirli takvimde verdiğimiz, seminerleri de, kapalı sınıf ortamında alabilirsiniz. Seminer kapasitemiz, 500 kişi olup, Kapalı grup, seminer alımlarında, seminer ücreti 1.000TL +KDV’dir.