Kurumsal eğitim çözümleri


Kurumsal eğitim Sunumumuzu incelemek için tıklayınız. 

Şirketlerin Eğitim İhtiyaçlarına Getirdiğimiz Çözümler

Yüksek Kaliteli Eğitimler

Eğitimleri teknolojinin son imkanı olan bulut tabanlı webinar sınıflarında yapıyoruz. Katılımcılar oluşturduğumuz sınıflara cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ile girebiliyorlar ve yüksek kalitedeki eğitimlere her yerden katılabiliyorlar.

Eğitim Planlaması Yapmanızı Kolaylaştırdık

Portalımızda bulunan yüzlerce eğitimden ihtiyacınız olanı seçebilir ve dilediğiniz personelinizin bu eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz miktarda eğitim kredisi yükleyerek çalışanlarınızın kendi planlamasını yapmalarını sağlayabilirsiniz.  Çalışanlarınızın alacağı eğitimlerin araştırılması için uzun süreli araştırma ve planlama yapmanıza gerek kalmaz. Bu sayede işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Eğitim Takibini Biz Yapıyoruz:

Eğitime katılan kullanıcılara eğitimle ilgili hatırlatmaları düzenli olarak yapıyoruz. Katılamayan kullanıcıları da aynı eğitimin sonraki sınıfına ücretsiz olarak ve kaydediyor ve takibini yapıyoruz.

Daha Kaliteli Eğitime Minimum Maliyetlerle Sahip Olun

Eğitimlerimizi bulut tabanlı online sınıflarda yaptığımız için salon kiralama, organizasyon, ulaşım, konaklama vb. giderleri yapmadan minimum maliyetlerle dilediğiniz eğitime katılabilirsiniz.

Eğitimleri Size En Uygun Saatlerde Alın

Eğitimlerimizi hafta içi akşam saatlerinde veya hafta sonlarında online sınıflarımızda yapıyoruz. Eğitimlerimizin süresi genelde 2 saat ile 4 saat arasında değişiyor
Eğitime katılmak için başka bir yere gitmenize gerek kalmadığı için hiç zaman kaybetmiyorsunuz

Her Yerden Eğitime Katılma İmkanı

İnternetin bulunduğu, dünyanın herhangi bir yerinden en az gereksinimle eğitimlere katılabilirsiniz.

Yüzlerce Eğitim Seçeneği

Uzman eğitmenlerimizin verdiği yüzlerce güncel eğitimden seçeneklerini portalımızdan inceleyebilir ve hemen kayıt yapabilirsiniz

Sertifikalı Eğitimler

Sertifikalarınız ve eğitim değerlendirme formlarınız eğitimin hemen ardından tanımlı mail adresine gönderilmektedir.

Firmanıza Özel Sınıflarda Eğitim İmkanı

Kurumunuz için özel sınıf açarak sadece firma çalışanlarınızın bulunduğu eğitimler düzenleyebiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Az Sayıda Katılımcı İle Etkili Eğitimler

Katılımcı sayısını, düzenlenen eğitimin etkileşim ve uygulama durumuna göre optimum seviyede tutarak eğitimin daha etkili ve verimli olmasını sağlıyoruz

İngilizce Eğitim Seçeneği

Bir çok eğitimi ingilizce olarak da veriyoruz. İngilizce eğitimler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pre-test, Post-test

Kurumsal özel sınıflarda, eğitim öncesinde ve. sonrasında, özel testler uygulayıp, eğitime katılımı, verimliliği ve faydayı ölçümleyebiliyoruz. Test sonuçlarını ve geribildirimleri de, kurumunuz ile paylaşıyoruz. 

top
Bütün hakları saklıdır.