Kurumsal Eğitim Çözümleri

ÖZLENEN EĞİTİM YAKLAŞIMI

Şirketlerin eğitim ihtiyaçları ve bu ihtiyaçların giderilmesi konusunda, çalıştığımız bütün şirketlerin uzmanlarını dinledik ve beklediğinizden çok daha fazlasını bulacağınız, Potansiyelim Kurumsal Eğitim Modelini hayata geçirdik.

Neden Kurumsal EĞitim

Potansiyelim Kurumsal Eğitim Modeli

EĞİTİM UZMANI

Şirketinizin eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının doğru anlaşılması, doğru eğitimlerin ihtiyacı olan katılımcılar ile buluşması, ihtiyacınız olduğunda direkt ulaşabilmeniz ve eğitim süreçlerinin sorunsuz sürmesi ve faydaya dönmesi süreçleri için, şirketinize bir “Eğitim Uzmanı” tayin ediyoruz.

ÖNCESİ- SONRASI TESTLERİ

Her eğitimde verimliliği ve faydayı ölçmek için, katılımcılara yaklaşık 10 an soruluk öncesi ve sonrası testleri gönderiyoruz. Bu sayede, eğitim kalitesini ölçümleyebilme şansına sahip oluyoruz.

BÜTÜN EĞİTİMLER TEK ÇATI ALTINDA

Gelişim için ihtiyacınız olan bütün eğitimleri, uzman eğitmenlerden tek çatı altında vermeyi amaçlıyoruz. Şimdilik 400 üzerinde eğitimimiz var, kısa zaman içinde eğitim sayımız binli rakamları geçecek.

KURUMSAL SUNUMUMUZU İNCELEYİN

Kurumsal eğitim yaklaşımımızı daha yakından tanıyabilmek için, aşağıdaki linke tıklayarak, kurumsal eğitim Prezi’mizi inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Eğitim Modellerimiz:

Karma eğitim modeli

Bir eğitime katımıcı sayınız az ise maliyeti düşürmek için harika bir çözümdür. Bu yöntemde, sınıfa değil de katılımcı sayısına göre ödeme yaparsınız. Üstelik katılımcınız eğitimi kaçırsa da telafi imkanı var.

Özel eğitim modeli

Belirlediğiniz eğitmenlerden, belirlediğiniz gün ve saatlerde, eğitim sürecinin, şirketinize yarlandığı bir modeldir. Aynı eğitimi alacak çok katılımcınız var ise, ekonomik ve özel bir hizmettir.

Yarı serbest eğitim modeli

Bu modele katılımcılarınızın alacakları eğitimleri siz belirlersiniz. Eğitimleri katılımcıların havuzuna ataması yapılır ve katılımcılar kendi istedikleri eğitmenlerden, istedikleri zamanda eğitimleri alır ve tamamlarlar.

Serbest eğitim modeli

Bu modelde, dilediğiniz çalışanınıza dilediğiniz kadar bütçe belirlersiniz. Bu bütçe çerçevesinde katılımcılar, ihtiyaç duydukları eğitimleri kendileri belirler ve özgür şekilde eğitimleri alırlar.

Temel Değerlerimiz

Canlı ve etkileşimli eğitimler

Online, Canlı ve etkileşimli eğitimlerin, yüz yüze eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu biliyor musunuz?

Tüm cihazlardan erişim

Eğitimlere canlı olarak internete bağlı olan tüm cihazlar ile girebilirsiniz.

Güncel içerikler

Eğitmenlerimizden en büyük isteğimiz, eğitimlerin güncel, son veriler ile güncellenmiş ve çağdaş olmasıdır.

Koşulsuz telafi

Karma sınıflarda, mazeret gerekmeden, katılmadığınız eğitimdeki kaydınız bir sonraki eğitime aktarılır. Ödediğiniz eğitimi bizde mutlaka alırsınız.

Takip sistemi

Tüm eğitim süreçlerini adım adım izleyerek, etkili bir takip sistemi sunmaktayız. Bu sayede eğitimi şansa bırakmıyoruz.

Geribildirim

Her eğitimde katılımcılardan geribildirim alarak, bir sonraki eğitimde daha iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.

Neler Yaptık?

Kısa Kısa

Kurulduğumuz günden itibaren şu kadar değer kattık. 

500+

Şirket

25+

Eğitmen

600+

Eğitim

1400+

Saat

Referanslarımızdan Bazıları

Kurucumuzdan Mesaj Var

“Potansiyelim Kurumsal Eğitim Modelinde, Yüksek kaliteyi, sürdürülebilirliği, empatiyi, şeffaflığı ve huzuru birlikte bulacaksınız.”

Süleyman AKAY

Kurucu - Potansiyelim

İletişim

Bize Ulaşın

Eğitim Temsilcimiz ile Buluşun!

Daha iyi hizmet verebilmek için, Kurumsal Eğitim Temsilcilerimiz sizleri bilgilendirmeye hazırlar. Aşağıdaki butona tıklayarak, hemen bir toplantı organize edebilirsiniz.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.