ÖZLENEN EĞİTİM YAKLAŞIMI

Şirketlerin eğitim ihtiyaçları ve bu ihtiyaçların giderilmesi konusunda, çalıştığımız bütün şirketlerin uzmanlarını dinledik ve beklediğinizden çok daha fazlasını bulacağınız, Potansiyelim Kurumsal Eğitim Modelini hayata geçirdik.

Potansiyelim Kurumsal Eğitim Modelinde, Yüksek kaliteyi, sürdürülebilirliği, empatiyi, şeffaflığı ve huzuru birlikte bulacaksınız.
Süleyman Akay
Kurucu

Potansiyelim Kurumsal Eğitim Modeli

eğitim uzmanı

Şirketinizin eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının doğru anlaşılması, doğru eğitimlerin ihtiyacı olan katılımcılar ile buluşması, ihtiyacınız olduğunda direkt ulaşabilmeniz ve eğitim süreçlerinin sorunsuz sürmesi ve faydaya dönmesi süreçleri için, şirketinize bir “Eğitim Uzmanı” tayin ediyoruz.  

öncesi- sonrası testleri

Her eğitimde verimliliği ve faydayı ölçmek için, katılımcılara yaklaşık 10 an soruluk öncesi ve sonrası testleri gönderiyoruz. Bu sayede, eğitim kalitesini ölçümleyebilme şansına sahip oluyoruz. 

bütün eğitimler tek çatı altında

Gelişim için ihtiyacınız olan bütün eğitimleri, uzman eğitmenlerden tek çatı altında vermeyi amaçlıyoruz. Şimdilik 400 üzerinde eğitimimiz var, kısa zaman içinde eğitim sayımız binli rakamları geçecek. 

temel değerlerimiz

Canlı ve etkileşimli eğitimler

Online, Canlı ve etkileşimli eğitimlerin, yüz yüze eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu biliyor musunuz?

Güncel içerikler

Eğitmenlerimizden en büyük isteğimiz, eğitimlerin güncel, son veriler ile güncellenmiş ve çağdaş olmasıdır.

Takip sistemi

Tüm eğitim süreçlerini adım adım izleyerek, etkili bir takip sistemi sunmaktayız. Bu sayede eğitimi şansa bırakmıyoruz.

Tüm cihazlardan erişim

Eğitimlere canlı olarak internete bağlı olan tüm cihazlar ile girebilirsiniz.

Koşulsuz telafi

Karma sınıflarda, mazeret gerekmeden, katılmadığınız eğitimdeki kaydınız bir sonraki eğitime aktarılır. Ödediğiniz eğitimi bizde mutlaka alırsınız.

Geribildirim

Her eğitimde katılımcılardan geribildirim alarak, bir sonraki eğitimde daha iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.

Kurumsal sunumumuzu inceleyin

Kurumsal eğitim yaklaşımımızı daha yakından tanıyabilmek için, aşağıdaki linke tıklayarak, kurumsal eğitim Prezi'mizi inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Eğitim Modellerimiz:

Özel eğitim modeli

Belirlediğiniz eğitmenlerden, belirlediğiniz gün ve saatlerde, eğitim sürecinin, şirketinize yarlandığı bir modeldir. Aynı eğitimi alacak çok katılımcınız var ise, ekonomik ve özel bir hizmettir.

Karma eğitim modeli

Bir eğitime katımıcı sayınız az ise maliyeti düşürmek için harika bir çözümdür. Bu yöntemde, sınıfa değil de katılımcı sayısına göre ödeme yaparsınız. Üstelik katılımcınız eğitimi kaçırsa da telafi imkanı var.

Serbest eğitim modeli

Bu modelde, dilediğiniz çalışanınıza dilediğiniz kadar bütçe belirlersiniz. Bu bütçe çerçevesinde katılımcılar, ihtiyaç duydukları eğitimleri kendileri belirler ve özgür şekilde eğitimleri alırlar.

Yarı serbest eğitim modeli

Bu modele katılımcılarınızın alacakları eğitimleri siz belirlersiniz. Eğitimleri katılımcıların havuzuna ataması yapılır ve katılımcılar kendi istedikleri eğitmenlerden, istedikleri zamanda eğitimleri alır ve tamamlarlar.

Daha iyi hizmet verebilmek için, Kurumsal Eğitim Temsilcilerimiz sizleri bilgilendirmeye hazırlar. Aşağıdaki butona tıklayarak, hemen bir toplantı organize edebilirsiniz.