Profesyonel Koçluk Programı

72 saat 44 Kayıtlı 5,0 (13) İleri Seviye

Profesyonel Koçluk Programı Detayları :

Dikkat Bu Bir Eğitim Değildir! Uzmanlık Programıdır. 72 saat uygulama yaparak iyi bir Koç olmanızı sağlar!
Koçluk, ulusal ve uluslararası standartlarda, sınırları çizilmiş, tarifi net bir hizmet yönetimidir. Koçluk hizmetinin teorik kısmını, bütün eğitimler vermektedir. Potansiyelim ailesi olarak biz de “Temel Koçluk Eğitimi” içeriğinde, Koçluğun teorik kısmını vermekteyiz.

Profesyonel Koçluk Programı ise, mentör eşliğinde ise sadece uygulama yaparak, öğrenmiş olduğunuz koçlukta ustalaşırsınız. Bu programı, sürücü kurslarının direksiyon dersi gibi düşünebilirsiniz. 12 Yıldır başarılı bir şekilde verdiğimiz bu uygulama programı, alanında ilk ve tektir. 12 yıllık geçmişimizde, 1.000 civarında arkadaşımız bu programa katıldı ve her biri de ülkemizin en başarılı koçları arasında yerlerini aldı.

Bütün koçluk eğitimleri size koçluğu öğretir. Bu program, bütün eğitimlerin eksiği olan uygulama kısmını yaptırarak, sizin Koç olmanıza yardımcı olur. Eğitim sonunda koçluk seansı yapacak seviyeye gelemezseniz, bir sonraki eğitimimize ücretsiz katılabilirsiniz.

Eğitimde kalite için %100 Canlı Eğitim!

 • Bütün eğitimlerimizi Zoom uygulamasında canlı olarak yapmaktayız.
 • Eğitime Bilgisayar, Tablet ve akıllı telefonlarınızdan rahatça girebilirsiniz.
 • Zoom giriş bilgilerini kurduğumuz whatsapp grubu üzerinden ileteceğiz.
 • Linke tıklayarak kolayca eğitime girebileceksiniz.
 • Eğitim esnasında, ses ve görüntünüzü dilerseniz açabilirsiniz.
 • Eğitim sonunda sertifikanızı kontrol panelinden indirebilirsiniz.
 • Eğitime kaydolmak için sepete eklemeniz ve ödeme adımlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Her türlü soru ve öneriniz için 0850 500 2000 numaralı WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.
 • Toplu katılımlarda ya da kurumsal alımlarda bizimle iletişime geçiniz.

 

Öğrenciler bu dersi nasıl değerlendirdi?

5,0

( 13 incelemelerine göre)

100%
0%
0%
0%
0%

Yorumlar

Sevde Delibaş 2 yıl önce

Öncelikle Süleyman Hocama çok teşekkür ediyorum, aldığım eğitimden çok memnun kaldım, ayrıca eğitimin uygulamalı oluşuda öğrenmemiz açısından çok önemliydi..hem kendimi maddi manevi güçlendirmis oldum hemde etrafımdaki insanlara faydalı olabilmek onların hayatına dokunabilmek adına öğrendiğim bu eğitimden çok mutlu oldum, herkeze tavsiye ediyorum, iyiki sizinle tanışmışım, hayatimdaki iyikilerimden biri oldunuz, yolunuz açık olsun, başarılarınız daim olsun hocam..

Merve Arıcan 2 yıl önce

Öncelikle Süleyman Akay hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. 3 ay öncesinden tanıştık ve hayatıma sihirli bir dokunuşla bulundu. Bana kattığı değerleri ne kadar anlatsam az.. Kendimde ve hayatımda oluşturduğu farkındalık için kendisine çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanımışım Süleyman hocam... Başarılarınızın devamını dilerim.

GÜLÇİN TETİK 2 yıl önce

Çok başarılı bir eğitmenden, uygulanan teknikten çok memnunuz

Gülizar Özdemir 2 yıl önce

Siz değerli Süleyman hocam öylesine bir farkındalık kattiniz ki hayatıma aldığım koçluk eğitimi ile insanları yargılamadan eleştirmeden dinlemeyi öyle güzel öğrendim ki hayata bakış açım tamamen değişti ve bu önce kendime sonrada ailem ve bütün ilişkilerime çok büyük bir farkındalık kattı Allah sizden razı olsun inşallah Hayatımdaki en doğru karar sizden aldığım koçluk eğitimi oldu🥰

İLKNUR EROĞLU 2 yıl önce

Bu programa katılmış olmaktan o kadar mutluyumki.... Koçluğun ne olduğunu ve ne olmadığını çok iyi anladım ve öğrendim. Aslında tüm çözümler bizde yani sizde ve bunu isteyen herkes ile paylaşabilrsiniz yeterki isteyin... Ve lütfen geç kalmayın...
Kıymetli Hocamız Süleyman Akay ve tüm potansiyelim ekibine , bununla birlikte grupta birlikte eğitim aldığımız tüm dostlara çok teşekkür ederim.

Belkıs Kocaer 2 yıl önce

Kendiniz için bir iyilik yapmak isterseniz doğru yerdesiniz...Hayatınızın kolaylaşmasını, farkındalığınızın artmasını, iletişiminizin iyileşmesini isterseniz için bu eğitimi seçmelisiniz...Hayatıma kattığı farkındalık için Hocamıza ve potansiyelim ailesine teşekkürler!!!...

Vildan Saltürk 2 yıl önce

Süleyman Hocam,hayatımın iyiliklerindensiniz bunun için size ve ekibinize teşekkür etmek istedim.Bende farkındalık yolculuğunu tam anlamıyla hissettirdi.Bu bana ve çevremdeki herkese iyi geldi..Önce kendim için sonra çevremdeki herkes için teşekkür etmek istedim.Profesyonel çalışmanız bir çok eğitimde görmek istediğim ama göremediğim bir yaklaşımdı.Bu görüp anlamaya,sapla çöpü ayırt etmemi ,yeterlilik alanlarımı geliştirdi.Aslında bu eğitimde yaşadığım en güzel HAYAT TECRÜBESİYDİ.Sizin deyiminizle kendinize iyi davranın.Teşekkürler her şey için.

Emine Süllü 2 yıl önce

Süleyman Hoçam çok güzel bir eğitim geçirdim hayatıma çok katıları oldu farkındalık geliştirme adına harika bir eğitim çok teşekkür ederim ..

Hacer Çakmak 2 yıl önce

Potansiyelimden koçluk eğitimi almak bir ayrıcalık.Zaman kısıtlaması olmaksızın sürekli uygulamalarla deneyim kazandık ve bu arada hayatıma dokunan nice farkındalıklar yaşadım. İyiki yollarımız kesişmiş. Her şey için müteşekkirim.

Tuba Vural 2 yıl önce

Süleyman hocam verimli geçen eğitim süreci ile hayatıma kattıgınız güzellikler ve bakış açımı değiştirdiğinizden dolayı size ve potansiyelim ekibine sonsuz teşekkürler...İyiki sizi ve ekibinizi tanımışım...

Meymune Sünbül 2 yıl önce

Tek kelimeyle harikasınız Süleyman bey.Rabbim yolunuzu açık etsin..binlerce insanin hayatına dokandiniz.birtaneside benim.size bu konuda minnettarım.kocluga gonul vermiş işini hakkıyla yapan birini arıyorsanız doğru adrestesiniz.potansiyelim ve ekibiyle mutlaka tanismalisiniz.

Zeynep Yenigün Kara 2 yıl önce

Süleyman Hocamızin değerli katkılarıyla farkındalığımın arttığı harika bir eğitim oldu. Potansiyelim ailesine dahil olduğum için çok mutluyum. Herkese çok teşekkür ederim.

NERİMAN YILDIZOĞLU 2 yıl önce

Kendinizi değiştirin dünyanız değişsin...
Evimin konforunda,bu kadar farkındalıklarla dolu, samimi, ayrıcalıklı bir eğitim....Süleyman Hocam'a ve değerli ekibine çok teşekkür ediyorum. Harikasınız...
Yeni bir konuda yine sizlerle olmaya devam edeceğim.
***Kalite tesadüf değildir...***

12.000

Kurs Zamanı

 • 8 Ocak 2024 Pazartesi Günü Başlayacak
 • Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri
 • 22:00-23:30 arası
 • 12 Hafta sürecektir

Süleyman Akay

Kurucu

5,0Eğitmen Değerlendirmesi
908
Öğrenciler
21
Dersler
69
Yorumlar
Ayrıntıları Görüntüle
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.