Merhaba,

Öncelikle, ülkemizde hizmet veren bir çok kurum, eğitimini değil de verdiği sertifikayı ön plana çıkarmaktadır. Sertifikanın bazı merciler tarafından onaylanmış olması elbette güzel bir şey ancak önemli olan eğitimin kalitesidir.

www.potansiyelim.com bir pazar yeridir. Bir pazar yeri, kaliteli ürün ve hizmeti, daha fazla kişiye ulaştırarak, cazip fiyatlarla almanıza aracılık eder. Sürdürülebilir ve uzun süreli olması için, sınıf verimliliği, eğitimi üreten ve tüketen taraflar için önemlidir. Bu yüzden eğitim planlamasının, zamanlanmasının doğru olması bizim için hayati önem taşımaktadır.

Bu nedenle eğitimlerimizin bir çoğunu 2 aşamalı yapmaktayız ;

  1. Giriş Eğitimi
  2. Uzmanlık eğitimleri

Eğitimden eğitimden eğitime farklılık gösteren süreç, içerik  ve ücret farklılık göstermektedir.

Satın almış olduğunuz  giriş eğitimlerinde konulara dolu dolu bir giriş yapmış olursunuz ,aynı zamanda eğitmenimizi tanımış ve eğitim kalitemizi görme şansınız olur. Konu hakkında uzmanlaşmak isterseniz ; uzmanlık eğitiminde kiminle nasıl bir eğitim alarak  devam edeceğinizi bilirsiniz.

Yılların tecrübesi ile çeşitli yöntemler denemiş bir kurum olarak ; memnuniyet oranımızın yüksek olmasının bu değişime uyum sağlayabilmek olduğunu söyleyebiliriz.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

Human Design Intermediate (Uzmanlık Eğitimi)

  SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.