Eğer kişisel gelişim ile ilgileniyorsanız büyük ihtimalle ismini duymuşsunuzdur.

HUMAN DESİGN yani İNSAN TASARIMI.

Peki nedir Human Design , ne işimize yarıyor ,nerelerde kullanılıyor?

Bugün biraz Human design nedir bundan bahsedelim.

En basit tabir ile Human design herkesin bir yaşam amacı olduğunu ve bu amaca sadık kalması gerektiğini savunur. Kendi iç potansiyelinizi, güçlü ve zayıf yanlarınızı, karar alma mekanizmanız, kendinize has tutum ve davranışlarınızı derinden anlama ve hayatınızın kontrolünü elinize alarak kişisel mutluluk,başarı ve huzurunuzu bulmanın yollarını gösteren bir sistem,bir öz farkındalık aracı.

Kendiniz için en uygun ortamda var olmanız , en doğru etkileşimler içerisinde yer almanız ve hayatınızı kendi hayat amacınızı kaybetmeden keyif alarak yaşamanız gerektiğini öne sürer.

Human Design, doğum günü, ay, yıl, saat, şehir gibi verileri kullanarak gerçek doğamızla ve yaşam amacımız ile uyum içinde yaşamamız için önermelerde bulunur.

DAVRANIŞLARA IŞIK TUT

Human Design ; Astroloji,Çakra Sistemi,Kabala,I-CHING,Kuantum’u birleştirir ve kişiliklerin, her birinin dünyayla nasıl enerji alışverişi yapması gerektiğini gösteren beş enerji tipine bölünmesini merkez alır.

 

TİPLER:

  1. Manifestörler,
  2. Jeneratörler,
  3. Manifesting Jeneratörler,
  4. Projektörler
  5. Reflektörler

HUMAN DESİGN ÖRNEK TASARIM :

 

 

 

 

Kaynak: Astrolog Nur Banu Telci

Milliyet Fulya Eyilik Yazısı

 

 

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

Human Design Intermediate (Uzmanlık Eğitimi)

  SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.