“Azıcık aşım, kaygısız başım”

“Çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz.”

“Benim malda mülkte gözüm yok”  vs .. ve daha nicesi.

En başından beri azla yetinmeyi öğretilen bir nesil ve onların  para ile olan ilişkisi .Evet azla yetinmekte tabi ki bir sakınca yok, ancak hayatında bolluk istiyorsan bakış açını biraz değiştirmelisin.

Bugün numerolojiye bereket günleri nasıl hesaplanır ve bereket günlerinde neler yapabilirsin kısaca bundan bahsedeceğiz.

Takvim hazırlarken 1’den 9’a kadar olan rakamlardan destek alıyoruz. ”8”  günü ise özel. Gün ,ay ve yıl hesaplaması ile ”8” gününe ulaşıyorsak o gün bolluk bereket günüdür. Yatırım ve para konularında destekleyicidir. Güçlü enerjisi hayatınıza zenginlik ve başarı getirir.

Örnek üzerinden bir hesaplama yapalım.

07.04.2022  =  7 + 4 + 2 + 2 + 2 =17   1+7 = 8

07.04.2022 Bolluk bereket günüdür.

Kendi aylık takvimimizi de bu şekilde hesaplayabiliriz. Peki  bereket günlerinde neler yapılabilir?

  • Öncelikle dilimize pelesenk olmuş kıtlık bilincine dair cümleleri hayatından uzaklaştır. Para ile ilgili olumsuz cümlelerini fark et ve olumluya çevir. Dilin alıştıkça zihninde takip edecek. Önce kendin inan bu zenginliği hak ettiğine. Zihninizde bolluk varsa bolluğu, kıtlık varsa daha çok kıtlığı çekersiniz.
  • Cüzdanınızdan parayı eksik etmeyin, çantaya cüzdana tıkıştırmayın özenle koyun. Belki küçük bir kağıda 8 yazarak cüzdanınızda bulundurabilirsiniz 8 enerjisini çekmek için.
  • Hayatınızdan borç kelimesini uzaklaştırın. Yerine ödeme kelimesini kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi yaparken yine şükür edin. Alma verme dengesi için bu önemlidir.
  •  Eve bereket getiren doğal taşlar arasında en bilinen taş çok eski zamanlardan bu yana güneş taşı, para taşı olarak bilinen sitrin taşıdır. Evinizde, iş yerinizde, cüzdanınızda, kumbaranızda bulundurabilirsiniz.
  • Bereket günlerinde evinizin temizliğine özen gösterin
  • Bereket günlerinde cüzdanınızda ya da kumbaranızda sembolik olarak bir para biriktirebilirsiniz.O günlerde para ekleyin,tutar önemli değil sadece semboliktir.

Bereketli günleriniz olsun….

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafları tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

NUMEROLOJİ UZMANLIK EĞİTİMİ

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.