Bir rakamının anlamı : İrade, pozitiflik, saf. Bir numara yeni başlangıçları ve saflığı yansıtır.Kendini keşfetmenin ,kendini güçlendirmeyi temsil eder. Yeni başlangıçlar, yeni kararlar ve bu kararlara uyacak irade ve pozitiflik.

İki rakamının anlamı : Nezaket, denge.İki numaranın anlamı ayrıca diğerleriyle yapılan mücadele, ortaklıklar (hem uyum içinde hem de rekabette) ve haberleşmeyi ele alır.  Birlikte dengeyi sağlarken, olumsuzu yıkıma sebep olabilir.

Üç rakamının anlamı: Hareket, verimlilik.Üç sayısı ifade, çok yönlülük ve yaratıcılığın saf neşesini davet eder. Üç ayrıca zihin beden ruh , geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek, doğum ,yaşam ve ölümü temsil ettiği için bir zaman belirleyicisidir. Sizin şimdiki yönünüzü geçmiş olaylara ve gelecek hedeflerine ilişkin olarak değerlendirebilir. Üç ayrıca yeni maceraları ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz diğerlerinden  işbirliği güvencesini de temsil edebilir. Çevrenizle nasıl bir iletişim kurduğunuzu görmeniz gerekir.

Dört rakamının anlamı : İstikrar .Dört mevsim,  dört istikamet, dört elementi dikkate alır. Dört, güvenilirlik, sakinlik, ve evi temsil eder.İçinizdeki gücü keşfetmek için özel bir alan oluşturmayı ifade edern evin güvenliğini temsil eder. Dörtler ayrıca sebat ve dayanma gücünü belirtir.

Beş  rakamının anlamı: Özgürlük,macera,değişim:  Beşler özgürlüğün değişimin maceranın sayısıdır.Beşler ayrıca istikrarsızlık ve öngörülemezliği ve köklü değişimleri de taşır. Beş`in sert bir enerjisi vardır : ilkel ve değişken. Sevdiğiniz sizi neşeyle dolduran şeyin peşinden gitme,yeni deneyimler elde etme ve hayattan zevk almakla ilgilidir.

Altı rakamının anlamı: Görme ,aydınlanma:  Yöneticisi Venüs olarak, Altı rakamı uyum, denge, içtenlik, sevgi ve doğruluğu temsil eder. Biz hassas konularla ilgili ihtiyaç duyduğumuzda Altı`dan yardım isteriz. Altı sayısının ruhani anlamı aydınlanmadan bahseder; sezgi,duru görü gibi yeteneklerle bağlantılıdır.  Özellikle bizim ruhani ve zihinsel dengeye gereksinim duyduğumuz alanlarda yolumuzu “aydınlatır”.

Yedi rakamının anlamı :Hayal,şans ,mükemmellik. Yediler, üçler gibi sihirli güçlerle ilgilenir. Sezgileriniz güçlüdür. Yediler sihrin olağandışı, bilimsel taraflarını ele alır.

Sekiz rakamının anlamı: Bolluk, bereket:Sekiz numarasını destekleyen sembolizm çoğunlukla iş, başarı ve zenginliği ele alır. olaylar, azimli kararlılık ve tekrar etme nedeniyle başarının kolayca elde edildiği alanlarda görülür. Manevi olarak sekiz maddiyat ve maneviyatı dengeler.

Dokuz rakamının anlamı:Yüksek aydınlanma: Entellektüel güç, yaratıcılık, durumlar ve olaylar üzerinde etki. Dokuz bizden kendi öz niteliklerimizi fark etmemizi ve pozitif, etkili bir farklılık yaratabilmek için bu yetenekleri dünyaya yaymamızı ister

Kaynak:

Sahajayogaportal

Spritüeller.net

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafları tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

NUMEROLOJİ UZMANLIK EĞİTİMİ

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.