Kuantum, madde ve ışığın atom ve atom altı seviyelerinde meydana gelen davranışlarını inceleyen bir bilim dalıdır. Kuantum mekaniği iki farklı isimle de anılır. Bu isimler nicem mekaniği ve dalga mekaniğidir.Kuantum evreni en iyi şekilde açıklayan bilim dalı şeklinde tabir edilmektedir. Kuantum fiziğinde her şey seviyelerden oluşmuştur. Anlamak bu fiziğin karmaşıklığından dolayı oldukça zordur.Bu konuda ünlü Fizikçi Feynman; “Kuantum Fiziğini Tam olarak anladığınızı düşünüyorsanız, Kuantum Fiziğini Anlamamışsınızdır.” demiştir.Albert Einstein bu konuda genel görelilik kuramını hayata geçirmiştir. Kuantum fiziğinin genel olan uygulama alanı kainatı keşfedebilme, karanlık maddeyi açıklayabilme ve yaratılışı ispatlamadır.

 

 Kuantum düşünce tekniği ise; kendimizi tanımaya, başkalarını anlamaya, evrensel sistemin işleyişini fark etmekten doğan bilgeliğe ulaştırarak beden enerjimizi de düzene sokar. Kişiler daha güçlü, canlı ve güzel olurlar. Hayat misyonumuzu fark etmek ve ona adım adım ulaşmak yönündeki çabalarımızı destekler. Kendi içsel kodlamanızdaki yapmanız gereken işinizle ilgili ipuçlarını yakaladıkça adımlarınız hızlanır. Kainattaki her şey bir enerjidir. Hem görünür hem görünmez olan her şey enerjinin bir formudur. Bu enerjilerin yaydığı frekans yalnızca benzer enerjilerle buluşabilir. Bizim enerji frekansımızı duygularımız belirler. Farkında olduğumuz ya da olmadığımız duygularımız, bizim frenkasımıza uygun olayları ve durumları yaratır. Duygularımızı şekillendiren ise düşüncelerimizdir. “İnanç” ve “Duygu” dediğimiz şey, aslında ilk olarak bir “düşünce” ile başlar; daha sonra da gelişir, pekişir ve duygulara evrilir. 

  Kuantum Düşünce üstün özellikli bir düşünme şeklidir. Basit düşünce şekilleri kendisini tekrarlayan,etkisiz ve sınırı olan enerjilerdir. Değiştirme ortaya çıkarma güçleri yoktur. Daha çok evham, kuruntu, boş hayaller şeklinde kendilerini gösterirler. Fakat Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Bilinçaltına ulaşarak, en derindeki egosal kararlarımızın farkına vardırır. Olumsuz kişisel deneyimleri, “karmik aktarımları” ve atalarımızdan aldığımız genetik negatif düşünce kalıplarını sonucunda kendimize ait hissederiz. Biz başımıza gelenleri “kader”, sahiplendiğimiz kimliği de “ben”, yani kendimiz sanırız. Bunun enerjisini yayar, bunların yarattığı deneyimleri yaşarız.

  

  Kuantum Enerji daha da ileri bir seviyede, ortak zeka bölgesinde işlem yapar. Değiştirilmesi ve iyiye dönüştürülmesi gereken noktalarda, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel araçlar kullanılır. Bilinçaltı kalıpları pozitife dönen kişi, Yaradan’ın kendisine sunduğu tüm kaynakları kullanarak kendi olma yolculuğuna çıkar ve hayatı tarifsiz mucizelerle dolar. Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer. En önemlisi kişi kendini ve herkesi koşulsuzca sevmeyi öğrenir. Kendini koşulsuz sevebilen kişi, tüm yaşamını mutlu ve her açıdan bolluk içinde geçirir.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

KUANTUM PRACTITIONER PROGRAMI

  SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.