Kuantum eğitim kurumları tarafından, özellikle kişisel gelişimine önem veren,merak eden,kendini ve insanları anlamak isteyen, hayatın anlamına odaklanan ve hayatının seyrinde pozitif yönde değişiklik yapmayı amaçlayan kişilere,tüm bunları destekleyici bir bilimin eğitimi olarak sunulur.

 

  Bir mekanik olan kuantum, madde ve ışığın atom ve atom altı seviyelerinde meydana gelen davranışlarını inceleyen bir bilim dalıdır. Kuantum mekaniği iki farklı isimle de anılır,bunlar; nicem mekaniği ve dalga mekaniği’dir. 

 

  Kuantum fiziği atomik, moleküler ve atom altı düzeyde madde ya da enerjinin doğasını ve davranışını inceleyebilen modern fiziğin oldukça önemli olan bir çalışma alanıdır. Kuantum fiziğine göre iki benzer parçacık birbiri ile eşzamanlılığa sahiptir. Bu parçacıklar ayrı yerlerde birbirlerinden çok uzak mesafelerde olsalar bile birinde olan bir durum diğerini de aynı şekilde etkiler. Daha basit bir anlatımla ikiz kardeşlerin ayrı ülkelerde olduğu varsayıldığında, bir kardeşin sağ elini kaldırması diğer ülkedeki kardeşinde sağ elini kaldırması anlamına gelir.

 

  Kuantum Düşünce ise üstün özellikli bir düşünme şeklidir. Sıradan düşünce şekilleri kendisini tekrar eden, etkisi olmayan ve sınırları olan enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur ve daha çok evham, kuruntu, boş hayaller şeklinde kendilerini gösterirler. Ama Kuantum Düşünce, derin seviyede, atom altı alanda etkili olabilecek yapıda bir yaratıcı düşünme şeklidir. 

 

  Bilinçaltına ulaşarak, en derindeki egosal kararlarımızın farkına vardırır. Ego sadece bizim yarattığımız ya da bize giydirilmiş bir kimliktir. Kendimize uygun ya da lâyık bulduğumuz özellikteki parçalardan oluşan bir elbiseye benzer. Olumsuz kişisel deneyimler, karmik aktarımlar ve atalarımızdan aldığımız genetik olumsuz düşünce kalıpları sonucunda üzerimize diktiğimiz bir elbisedir bu. Biz başımıza gelenleri “kader”, giydiğimiz kimliği de “ben”, yani kendimiz zannederiz. Bunun enerjisini yayar, bunların ortaya çıkardığı deneyimleri yaşarız.

 

 Kuantum düşünce tekniği; kendimizi tanımaya, başkalarını anlamaya, evrensel sistemin işleyişini fark etmekten doğan bilgeliğe ulaştırarak beden enerjimizi de düzene sokar. Kişiler daha güçlü, canlı ve güzel olurlar. Hayat misyonumuzu fark etmek ve ona adım adım ulaşmak yönündeki çabalarımızı destekler. Kendi içsel kodlamanızdaki yapmanız gereken işinizle ilgili ipuçlarını yakaladıkça adımlarınız hızlanır.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

KUANTUM PRACTITIONER PROGRAMI

  SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.