Bazen yaşadıklarımız hayatımızın dönüm noktası olur.. O noktadan sonra bir çok şeyi kafamızda çözer, aydınlatırız..
İşte bir çok insan için o dönüm noktalarından biriyle karşınızdayız..
Karma Astroloji
Bu deryanın bir kaç damlasını bu yazı serimizde aktarmayı planlasak da ne kadar başaracağız bilinmez.. Öğrendikçe aydınlanmaya varsanız buyurun.. 🙂

Karma Astroloji Nedir?

Karma astroloji geçmişteki deneyimlerinizi, bugünkü kişiliğinizi ve geleceğinizi gösteren derin bir ilimdir.
Doğu ve batı astrolojisinin birleşip harmanlanarak, sizin doğum haritanızla başlayan hayat yorumunuza derin bir bilgi ve teknikle bakar.
Karma astroloji ruhsal, yani spiritüeldir.
Doğum haritanızın ışığında hayatınızdaki düğümlenmiş, karmaşık veya çıkmaza giren döngülerinizin yaşam yolculuğunuzdaki konumunu ve durumunu size izah eder.
Bütün bunların başlangıç noktası sizin hayata geldiğiniz andaki gökyüzü nesnelerinin konumsal analiziyle oluşur. Bunun bir diğer adı “doğum haritası”dır.

Neden Doğum Haritası Bu Kadar Önemli?

Karma astrolojide yeryüzü gökyüzünün yansımasıdır. Doğduğunuz andaki gökyüzünün fotoğrafını çekecek olursak sizin yaşama aktardıklarınız ve yaşamın sizin üzerinizde gerçekleştirip izler bıraktığı her şey işte bu fotoğrafta saklıdır. Ve bu fotoğraf, yani doğum haritanız tıpkı parmak iziniz gibi size özel gerçeklerin ta kendisidir. Hayat amacınıza farkındalıkla ulaşabilmeniz için olmazsa olmazınızdır..

Karma astrolojiyle kendinizi analiz etmenin ilk adımı doğum haritanızı çıkarmaktır. İlk adımı attıysanız eğer, gerisi için kendinizi astrolojinin sınırsız sularına hafifçe bırakın…

Karma Astrolojide Evler

Astrolojide ev, kişinin hayatındaki belirli dönemleri ifade eder. 12 bölümdür ve doğu ufkundan başlayarak batı ufkuna doğru (saat yönünün tersi şeklinde) ilerler.

Peki bu evlerin hayatımızdaki yeri nedir?

Evler, hayatımızdaki yaşamsal , kişisel ve çevresel bütün alanların bize olan etkileriyle beraber, buna karşılık olarak bizim de onları nasıl ve ne yönde ortaya koyduğumuzu, bu alanların içinde olduğu burç ve gezegene bağlı olarak anlatır.
Diğer bir deyişle evlerde gezegenler vardır ve bu gezegenler o evin konusunu nasıl ortaya koyduğumuzu, o evle ilgili güçlü ve zayıf yönlerimizi anlatır.
Mesela astrolojide bulunan 12 evin birincisi yükselen burcumuzdur. Ev dizilimimizde neler olduğunu öğrenebilmek için doğum saatimizi bilmemiz gerekmektedir.
Astrolojide analizlerin omurgasını oluşturan, çok derin ve geniş olan evler konusuna başka yazılarımızda detaylarıyla değineceğiz.
Hayatınızın gölgede, belki de karanlıklar içinde kaldığını düşündüğünüz tarafları, her haliniz, her yönünüz, sizin üzerinizdeki etkiler ve bunlara karşı geliştirmiş olduğunuz tepkiler… Nedenleri ve nasıllarıyla..
Yani kendiniz,  bütünüyle siz…
Karma astrolojiyle keşfetmeye ne dersiniz?
Yolunuzdan ışık eksik olmasın.
Eğer karanlık olduysa başınızı kaldırıp gökyüzüne bakın. Orada çok sey var…

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

 

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Related Posts