Farkındalık, Gelişim, Kişisel Gelişim, Potansiyelim

Temel Seviye Karma Astroloji Eğitimi Semineri

3 dakikalık okuma

Temel seviye Karma Astroloji Eğitimiyle alakalı yapılan son seminerin içeriğinden kısa detaylarla bu yazımızı sizler için derledik. Belirli aralıklarla yapılan Karma Astroloji Eğitimimizle alakalı sorularınızın cevaplandığı bu seminerde kendinizden çok şey bulacaksınız.

İzlemek isteyenler için yazının sonunda seminer kaydı bulunmaktadır.

Bu seminerde neler konuşuldu kısaca değinelim…

Karma astroloji ruhun yolculuğuyla ilgilenir. Yaptığı, başımıza gelen hadiselerin nedenleriyle ilgilenerek ruhun yolculuğuna ışık tutmak . “Gelecekte şu olacak,” veya “Şöyle bir hadise yaşayacaksın,” demez. “Üç ay sonra şunu yaşayacaksın,” demek aslında kişinin özgür iradesine saygısızlıktır. Karma astroloji olasılıkları söyler ve farkındalık oluşturur; tercihler ve yaşanacaklar kişiye aittir.
Prenatal harita da denilen anne karnında yaşanılan hadiselerle, doğduktan sonra yaşadığımız olaylar arasında bile sıralama bire bir devam etmektedir.

Kusursuz bir düzenin içinde yaşıyoruz. Ve bu düzende her ne yapıyorsak, ne ekiyorsak, onu biçiyoruz. Her eylemimizin sonuçlarıyla yüzleşiyoruz ve yüzleşeceğiz.
İşte karma felsefesi tam olarak budur.

Zamanı, geçmiş, şimdi ve gelecek olarak biliyoruz. Oysa ki geçmiş bildiğimiz gibi bir şey değil. Geçmiş, şimdi ve gelecek hepsi bir anda toplanıyor. Biz, bir spiral döngü içerisindeyiz. A noktasından başlayarak tekrar A noktasına dönüyoruz. Geçmiş geleceğe akmıyor da diyebiliriz buna. Her şey bir tekerrürden ibaret.
Eğer farkındalık geliştiremezsek, nerede hata yaptığınızı anlayamazsak, bu evrenin kurallarını fark edemezsek aynı hataları yapmaya devam ederiz.
Bu döngüden kurtulamayız.

Peki tüm bu gerçeklikleri öğrenmek, benimsemek, bir çok noktasında da bildiğimiz doğruları sorgulamakla geçen Temel Seviye Karma Astroloji Eğitiminde neler yapılıyor?

  • Öncelikle karmanın ne olduğu detaylıca anlatılıyor.
  • Belirlenen içerikler sırasıyla, katılımcıların da haritalarına bakılarak onun üzerinden konularda ilerleniyor. Mesela haritanız darmik bir harita mı yoksa karmik mi? Yani irade şansınız ne kadar veya ne kadar kadersel olaylar yaşıyor ve yaşayacaksınız… gibi soruların cevabını bu eğitimle bulacaksınız.
  • Karma türleri,
  • Retro gezegenler,
  • Ay düğümleri,
  • Şiron.

İki ayın sonunda tamamlanan Karma Astroloji Eğitimiyle, astrolojinin temellerini en iyi şekilde atarak, harita okuma, analiz yapma gibi konularda da kendinizi geliştirmiş olacaksınız.

Bu eğitimi aldıktan sonra orta ve ileri seviye eğitimlere hazır hale gelmenin yanı sıra, İlişkiler Astrolojisi gibi özel uzmanlık alanlarında da eğitim alabilecek sevide olacaksınız.

Astroloji bir farkındalık bilimidir. Kolay olmamasına karşın, eğitime başladığınızda sizi kucakladığını fark ederek hiç sıkılmaz, keşiflerle her geçen gün daha da kendinizi o deryanın derinlerinde bulursunuz..

Karma astrolojiye dair insanların genelinin merak ettiği konuların ve soru cevapların yapıldığı Temel Seviye Karma Astroloji seminerimizin kaydını aşağıda paylaşıyoruz. Zaman içinde de bu seminerlere devam edeceğiz.

Sevgiyle kalın…

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

 

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Related Posts