Blog

Temel Seviye Karma Astroloji Eğitimiyle Neler Öğreneceksiniz?

Temel Seviye Karma Astroloji Eğitimiyle Neler Öğreneceksiniz
Farkındalık Kişisel Gelişim Uncategorized

Temel Seviye Karma Astroloji Eğitimiyle Neler Öğreneceksiniz?

Bazen ilgimizi çeken şeylere dair merakımızı yenmek ve kendi yeteneklerimizi keşfetmek için bir şeyler yapmamız gerekir.

Astroloji de bunlardan biri değil midir?

Astrolojiye merak besleyen kişiler azımsanmayacak kadar çok. Bunun belki de en önemli nedeni astrolojinin hayatımızın her gününde, her anında ve tam ortasında olmasıdır.

Temel Seviye Karma Astroloji Eğitimi, astrolojiye merakı olanlar için hem kendilerini keşif, hem de meraklarını doyurma noktasında en ideal eğitimdir. Çünkü içeriğine baktığımızda iki ay süren bu eğitim, astrolojiyle alakalı kavramları, gezegenleri, haritanın açılımı ve haritadaki evlerin detaylıca anlatımı, açılar ve açı kalıplarının irdelenmesi, ay düğümleri gibi konularla dolu dolu geçerek kendinizde astrolojinin ne kadar yer tuttuğunu keşfetmenizi sağlayacaktır.

Astrolojiye olan ilginizin kendi çabalarınızla öğrendiklerinizden bir adım öteye geçerek, uzman olamasanız da ne olmak istediğinizi fark edeceğiniz ve karar aşamanızı neticelendirebileceğiniz bir eğitim.

Bir astroloji uzmanı olmak istiyor musunuz?

Astrolojiyi sadece bir ilgi alanı olarak değerlendirip, günlük hobilerinizden biri olarak mı kalmasınız istiyorsunuz?

Temel Seviye Karma Astroloji eğitimiyle hem ciddi anlamda bilgi sahibi olacak, hem de keşfinizi tamamlayarak ne olmak istediğinizden emin olacaksınız.

Her insanın içine yerleştirilmiş olan hayatı anlama ve anlamlandırma çabası, temelde insan olmanın en güzel tarafı değil midir? Bunun için sadece yer yüzü değil gök yüzünün de bize sunulmuş olması çok kıymetli.. Bu bağlamda biraz da gök yüzüyle ilgilenmeye, orasıyla olan bağı anlayıp yorumlamaya ne dersiniz?

Sevgiyle kalın…