Ruhsal olarak büyüyüp olgunlaşmanıza yardım eden, yaşadıklarınız sonucunda bir ders çıkarmanız gerektiği için hayatınıza  giren kişiler karmik ilişkilerinizdir.

Hayatta yaşadığınız her negatif duygu veya durumun size öğretmek istediği bir şey vardır. Siz bunu kabul etmedikçe, görmedikçe, öğrenmedikçe veya inkar ettikçe bu dersler katlanarak çoğalır. İlişkilere de aslında bu gözle bakmak gerekir.

Karmik ilişki, içinde bulunduğunuz ilişki size anlamsız ve zarar veriyor gibi geldiğinde durup düşünmeniz gereken gerçeklik olabilir. Bu ilişkinin sizin gerçek kimliğinizi bulmanıza veya gücünüzü tanımanıza yardımcı olacak bir ilişki olabileceğini de unutmadan bu durumu anlamanın yöntemlerine bakabilirsiniz. Mesela:

  • Bir türlü hayatınızdan çıkaramıyor, bağınızı koparamıyorsanız,
  • Kendinizi tanımakta zorlandığınız tepkiler veriyor ve engelleyemiyorsanız,
  • Kendinizi o ilişkide yetersiz, korku içinde ve hata yapma endişesinde hissediyorsanız,
  • Düşünceleriniz size bu ilişkinin bir anlamı olmadığını söylüyorsa,
  • İlişki genel olarak bencillik üzerine kuruluysa, o ilişki sizin için karmik bir ilişkidir.

Peki bu durumda ne yapmalısınız?
O ilişkinin gerçekten karmik olup olmadığına nasıl emin olabilirsiniz?
İlişkinizi sonlandırmak mı, bazı değişikliklere giderek devam etmek mi gerekir, gibi sorularda karma astrolojiden faydalanabilirsiniz.

“Ben ne istiyorum, kimi istiyorum, benim mutlu bir ilişki için ihtiyacım olan şey nedir?” sorularının cevabı ve bu bilinci kazanmak karmik ilişkinin öğretilerindendir.

Aslında neticeye baktığımızda, bir karmik ilişkiden bizim için gereken çıkarım ve dersleri aldıktan sonra, yolun devamı için karmik ilişki bilinci gereklidir. Çünkü kişilerin geneli, o aşamadan sonra ne yapacağını bilemez, bilse bile cesaret edemez.

Oysa hayat, netlikler  ve gerektiğinde cesur adımlar olmadığında omzunuzda bir yük, kalbinizde bir ağrı olarak devam etmez mi?

Sevgiyle…

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Related Posts