Karma, kelime olarak Hindu kökenli olup “bitirilmemiş iş” anlamına gelmektedir.

Astroloji anlamında ise insanın ruhsal yolculuğunu bir tek hayat içerisinde sınırlamayan karma astroloji, henüz bitirilmemiş ve devam etmekte olan ruhsal yolculuk üzerine yorum yapar. Bunun içine o ruhun önceki hayatlardaki deneyimlerini de dahil etmesi “bitirilmemiş” olmasındandır.

Batıda karma astroloji spiritüel(ruhsal) astroloji olarak da tanınır ve öğrenilmesini elzem bulan ciddi oranda astrolog vardır.

Şöyle ki; ruhun yolculuğunda ve evren ruh ilişkisini yorumlamada karma astrolojisi; modern batı astroloji tekniklerini kadim Tibet astrolojisiyle birleştirir. Dolayısıyla karma astrolojiyi anlamak için önce batı astrolojisini anlamak lazım da diyebiliriz. Yani evler, gezegenler ve açılar.. Tüm bunlar birbiri olmadan anlam bütünlüğü sağlanamaz. Dolayısıyla astrolojiye baktığımızda çok komplike bir şemayla da karşılaşırız. Daha doğrusu astrolojiyle yakından ilgilenenlerin bir aşamadan sonra zihninde o şema oluşmaktadır.Ve bu, daha hızlı ve pratik algılamayı sağlar.

Evrende insanlığın ulaşabildiği en uç noktada karma astrolojinin omurgası diyebileceğimiz gezegenler, açılar, oluşan evler, döngüler vardır. Bunlara dair pratik algı dediğimiz noktaya gelebilmek zaman alsa da çok heyecanlı ve cazip bir yolculuktur aslında.

Karma astrolojide daha derinlere giderek evrende ve kendi ruhsal ilerleyişinizde yolculuğa çıkabilirsiniz. Bunun için sadece karar vermeniz yeterli.

Sevgiyle kalın…

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

 

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.