Evrensel Yaşam Enerjisi anlamına gelen Bioenerji, aslında zaten içinde yaşadığımız enerjinin ta kendisidir.Vücut içerisinde devamlı bir enerji akımı mevcuttur.Enerji çalışması; insan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesini sağlar.Enerji herkesin içinde bulunan bir güçtür.

İnsanlarda 7 ana çakra,24 tali çakra mevcuttur.Vücutta 12 meridyen üzerinde 400 meridyen dışında 2000 civarında enerji noktası bulunmaktadır. Pozitif ve negatif olarak bulunan bu akım, dolaşım boyunca  bedenin dışında manyetik bir alan yani aura oluşturur.Bu da akapunktur noktaları ve milyonlarca hücrenin harekete geçmesini ve yenilenmesini sağlar. Negatif ve olumsuz duygu ve düşünceler; vücudun dengesini bozar ve fiziksel ve psikolojik hastalıklara sebebiyet vermektedir.Bioenerji Şifa çalışması ile bu denge sağlanabilmektedir.Bioenerji her insanda her canlıda mevcuttur ,sadece aktifleştirmek ve uygulama koşullarını öğrenmek gerekir.

Kirlian fotoğrafçılık denen yöntemle enerjinin resimleri çekilebilir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir.

Alternatif bir enerji tekniğidir. Asla tıbbın yerine geçmez.

Bioenerji uygulaması yapacağımız kişinin gerek uzaktan gerek yakından buna izin vermesi şarttır.

Kirlian fotoğraf örneği:

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

 

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

BİOENERJİ UZMANLIK PROGRAMI

  SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

Kaynak : erolkonuk.com

arzu kızak yazıları


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.