Yaklaşık bir senedir hayatımızın orta yerine konumlanarak bir çok alanımızı yöneten ve sınırlandıran pandemi sebebiyle Dünya üzerinde online eğitim ve etkinliklerin önemi daha da arttı.
Teknolojinin gelişmesiyle artık eğitim ve öğretime olan köprü sayısı oldukça fazla.
Telefon, tablet hatta TV üzerinden eğitimler, etkinlik ve seminerler artık her yerde yanımızda.

Bu sayede istediğiniz bir eğitimi farklı tekniklerle veren birden fazla eğitmen veya okul bulmamız çok normal.
Eskiden olsa evde olmanın verdiği sıkıntıyla, hedef belirleme, iç motivasyon, odaklanma gibi konularda çok da başarılı olamazdık herhalde. En azından bir süre sonra engellere teslim olma ihtimalimiz çok çok yüksekti. Fakat şimdi, teknoloji nimetlerinin bize sunduğu imkanları doğru ve yerinde kullanırsak, meyvelerini alacağımız kişisel veya kariyer alanında gelişim ve değişimleri sağlayacak eğitim ve etkinlikler mevcut..
Tek mevzu karar vermek ve adım atmakta.

Hatta öyle ki; konuyla alakalı motivasyonunuz yoksa bile eğitime başladıktan sonra oluşuyor.

Bazen pasif olarak eğitime başlayan öğrencilerin içinden kükreyen bir aslan çıktığı olmuyor değil:)

Online eğitim

coğrafi kısıtları ortadan kaldırarak,

tercihe göre zaman kavramını esneterek hatta yok ederek,

farklı teknik ve içeriklerle öğrenmeyi daha da cazip hale getirerek

yeni bir dünyaya geçişin sinyallerini veriyor.

Potansiyelim’in online eğitim yolculuğu 9 sene öncesinde başladı. Bazı şeyleri bu kadar erken öngörmek belki de yaptığı işi aşkla yapanlar için mümkün. Meselenin sırrını biliyor olmak, bize 9 seneyi başarıyla tamamlama gururunu yaşattı.

Bazı bakış açılarının mümkün görmediği nice eğitimleri başarıyla vererek, sonuçları gülen gözlerle ve rahat bir vicdanla izledik, izliyoruz da..

Öyle bir noktadayız ki şu an, ardımızdan gelen ayakların sayısı bilinmez. Online eğitimlerle başladığımız yolculuğumuza aynı şekilde, her geçen gün içeriklerimizi tecrübemizle harmanlayarak devam ediyoruz. En büyük başarı bize göre, bütün çabaların istediğimiz sonuçla taçlanması.

Bu yolculukta daha nice eğitim, seminer ve etkinliklerle sizlerle olmanın derdi ve çabasındayız. Daha iyi nasıl olunuyorsa, onun için koşturuyoruz..

Çok mutluyuz, misyonumuzla her gün kucaklaşmak bizi onurlandırıyor..

Daha iyi bir dünya için sizleri de çabamıza ortak olmaya davet ediyoruz..

Sevgiyle kalın…


Related Posts