NUMEROLOJİ NEDİR?

NumerolojiOkültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar.

Okült. “GİZLİ” bilgileri bilimsel yollar dışında bir yöntemle araştırmaktır. Okültizm ise gelecek, insan ve evren ilişkileri gibi konularda ezoterik gelenekler sayesinde öğrenilen derin bilgiler bütünüdür.

Numeroloji; Kişilerin yaşam şifresini çözmek adına

bir yol haritası niteliği taşımaktadır.

 

Numeroloji yaşamımızdaki sayıları ele alan bir çalışmadır. Numeroloji ile adınız ve doğum tarihiniz gibi bazı bilgiler analiz edilerek numeroloji tablosu hesaplaması yapılabilir. Evrensel bir sayı dili olarak görülen numeroloji ile kişiler kaderleri ve özel yaşamları hakkında pek çok şeyi anlamlandırabilir.

 

Bu işlem Türk İslam kültüründe ‘’EBCED’’, Avrupa’da ‘’NUMEROLOJİ’’ olarak biliniyor.

 

NUMEROLOJİ NE İŞE YARAR

1-İlişki kurduğunuz kişiler hakkında ön bilgi almanızı sağlar.

2- Olumsuz enerji ile dolu gününüzü önceden bilmenize yardım eder.

3- Güçsüz yönlerinizi fark etmenizi sağlar.

4- Yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlar.

5- Kişisel gün, kişisel ay, kişisel yılınızı bulmanızı sağlar.

6- Hayat yolunuzun nasıl tekâmül edeceği hakkında da bilgi verir.

7- Doğuştan han değişmeyen fıtrat özellikleriyle geldik, hangi çakralar destekli, hangilerinde blokajlar mevcut, bulmanızı sağlar.

NUMEROLOJİK HESAPLAMA

Numerolojik sistemde 1’den 9’a kadar olan sayılar bazı anlamlar içermektedir. Ayrıca değişmez sayı şeklinde tanımlanan 11, 22 ve 33 sayıları da bulunuyor. Sayıların anlamları sabit olmakla birlikte hesaplama neticesinde ortaya çıkan sayının anlamı karakteriniz ve yaşamınızı ele alıyor.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafları tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

NUMEROLOJİ UZMANLIK EĞİTİMİ

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts