HUMAN DESİGN  NEDİR?

Kurucusu Ra Uru Ha (Alan  Krakower) tarafından hayatımıza 1987 yılında girdi.

Human Design sistemi her birimizin bir yaşam amacı olduğunu ve bu hayat amacımızı gerçekleştirmek, imzamızı bu dünyaya atmak için kendi tabiatımıza sadık kalmamız halinde kendi gerçeğimizi yaşayabileceğimizi savunur.

Doğum bilgilerimizi (doğum günü, ay, yıl, saat, şehir gibi verileri) kullanarak gerçek doğamızla ve yaşam amacımız ile uyum içinde yaşamamız için önermelerde bulunur. Kendi yolumuzun dışına atan şartlanmalardan, özdeşleşmelerden ve koşullanmış zihnin bir karar mekanizması olarak kullanılmasının verebileceği olumsuzluklardan bahseder.

Ra Uru Ha , bu sistemi araştıran ve ne kadar zengin olduğunu,iç dünyamızla ilgili verdiği bilgileri gören bilim adamlarını bu konuda çalışmaya davet etti.

Chetan Parkyn ise Ra Uru Hu’nun yetiştirmiş olduğu Human Design ustalarından biridir.35 yılı aşkın süredir her miletten  ve hayatın her kesiminden insana okumalar yapmaktadır.Son 23 yılını tasarımda uzmanlaşarak geçirdi.Konuyla ilgili on bir farklı dile çevrilen Human Design’ı tüm Dünya’ya getirmeyi misyon edinmiştir.7 yıl boyunca Ra Uru Hu ile birlikte çalıştı. 2010 yılında Türkiye’yi Human Design Sistemi ile tanıştırdı ve öğrenciler yetiştirdi. Halen tüm dünyada Human Design Sistemini anlatmakta, eğitim ve seminerler vermekte, teke tek okumalar yapmaya devam etmektedir.

HUMAN DESİGN BİLİM MİDİR?

Human Design, kadim bilgiler ile modern bilimin bir sentezidir ve doğum saatimizi ne kadar net bilirsek o kadar doğru bilgiye ulaştığımız kullanma kılavuzumuzu elimize almanın bir yoludur. Geleneksel Astroloji, Çakra Sistemi, Kabala, I-Ching oluşturuyor. Kuantum fiziği, biyokimya ve genetik kodlarının kullanımında ise modern bilimden esinlenilmiştir.

HUMAN DESİGN BASİC TABLOSU

Human Design’ın Alanları;

9 merkez, 26 aktivasyon,64 kapı ve aynı kapının 1.080 farklı varyasyonu ile her bireyde bambaşka bir şekilde kendisini ifade eder.

1.     Bize gerçek benliğimizi gösterir.
2.     Bize kendimiz olmamız için anlayış getirir.
3.     Hayat amacımızı açığa çıkartmak için doğru kararlar vermemize destek olur.
4.     Bize doğru yerde olmamız ve hayatımıza olumlu yansıyacak insan ve olanakları çekmek için yardımcı olur.
5.     Bilişsel yeteneğimizi doğru düzeyde çalıştırmamıza destek olur.
6.     Şartlanmalarımızı değiştirmek için bize yardımcı olur.

 

Kaynak: Astrolog Nur Banu Telci

Milliyet Fulya Eyilik Yazıları

Aynine.org

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

Human Design Intermediate (Uzmanlık Eğitimi)

  SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.