Spritüel Koçluk Uzmanlık Programı

Gülay Kışlak
14 kişi kaydoldu

Bu kurs hakkında

Gebze Teknik Üniversitesinden E.Devlet onaylı sertifika alma imkanı

Spiritüel Koçluk Eğitimi:

Sertifikalı Spiritüel Yaşam Koçu olarak koçluğunuzu bir sonraki anlam ve etki düzeyine yükseltin!

Gelişen, ruhsal temelli bir yaşam koçluğu işi yaratmak için:

Sezgisel farkındalığınızı kullanarak ve başarı için ritüeller uygulayarak, koçluğunuzu normların ötesine geçen bağlantı seviyelerine yükselten benlik seviyelerinden nasıl yararlanacağınızı öğrenin.

Danışanlarınız kariyerlerinde, ilişkilerinde veya kişisel veya ruhsal gelişimlerinde hedeflere doğru çalışıyor olsalar da, yaşamlarına nasıl daha yüksek bir uyum ve denge getireceğinizi öğrenecek, danışanları daha fazla yönlendirmek için danışanlarınızla daha derin bağlantı kuracaksınız.

Koçluk seanslarınızda daha derin düzeyde bağlantı ve anlam deneyimlerken, koçluğunuzu üretken bir şekilde başarıya dönüştüreceksiniz.

Bu kurstaki alıştırmalar aracılığıyla kendi ustalığınızı güçlendirerek, danışanlarınızı kendi başarılarına ve ustalıklarına yönlendirmek için uyumlu bir yol geliştireceksiniz.

Bu eşsiz spiritüel yaşam koçluğu eğitim programı, fiziksel olanın ötesine geçen ruhu ve enerjiyi bütünleştirirken pratik koçluk stratejilerini etkili bir şekilde birleştirir.

İnsanlara eşsiz ruhsal armağanlarını uyandırma gücü verir ve bilerek yaşamanın daha derin itici güçlerini harekete geçirir.

Bu kurs, bir Spiritüel Yaşam Koçu olarak kariyerinizi yaratmanıza ve başlatmanıza ya da mevcut işinizi hızlandırmanıza rehberlik edebilir.

Eğitim İçeriği:

 • Kendi hayatınızı ve müşterilerinizin hayatlarını nasıl dönüştürebilirsiniz?
 • Hayatta başarılı olmak ve bir yaşam koçu olarak dengeye getirilmesi gereken benliğin temel yönleri
 • Hediyelerinizi nasıl keşfeder ve tanımlarsınız ve bilerek ve net bir şekilde liderlik edersiniz
 • İmza Koçluğu Programınızı nasıl adlandırır, üretir, paketler, fiyatlandırır ve tasarlarsınız
 • İş, başarı ve özgürlük için temel lojistik nasıl organize edilir.

Spiritüel Koçlukta Şamanik Öğretilerden Yararlanma

Geçmişin yaralarını, lütuf maneviyatıyla miras aldığınız karmik ve genetik programları ve inançları nasıl iyileştirebilirsiniz?

Bu eğitimdesiniz, çünkü bu eğitimi hayatınıza çağırdınız.

Sezginizi dinlemeyi öğrenmek, korku veya ego yerine ruhunuz tarafından yönlendirildiğiniz anlamına gelir. Hepimiz ruhumuzla bağlanma bağlanma yeteneğine sahibiz. En önemli rehberlik kaynağınız sizsiniz. İnanılmaz miktarda bilgelik, içsel varlığınızın derinliklerinde bulunur.

içsel kaynaklarınızı keşfetme ve bu  ruhsal yolculukta neler keşfedeceğimize gelin birlikte şahit olalım.

20 yıl önce toplum buna hazır değildi ama artık sizler gibi Spiritüel Koçlarla daha aydınlık zihinlerle, temiz bir ruhsal yolculuğa çıkabiliriz.

Eğitim Yöntemi:

 1. Eğitimlerimizin tamamını canlı sınıf formatında yapıyoruz.
 2. Eğitimlerde Zoom altyapısını kullanıyoruz. Uygulamayı telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza indirerek eğitime girmenizi öneririz. Programı indirmeden de, tarayıcınız ile eğitime katılabilirsiniz.
 3. Eğitimlerimize, Kameranızı ve sesinizi açmak isterseniz, aydınılık ve gürültüsüz bir ortamda, girmenizi öneririz.
 4. Bütün eğitimlerimizde, kaçırdığınız kısımlar için, telafi imkanı sunarız.
 5. Eğitim başlamadan 15 dakika önce toplantı salonu açılacak olup, Platformumuzdaki, “Eğitime gir” butonuna basarak girebileceksiniz. (Mail ile detaylı linkleri ve açıklamaları paylaşacağız.)
 6. Eğitim sonunda sertifikanızı, kontrol panelinizden PDF formatında indirebileceksiniz.
 7. Eğitimimiz kaydedilecek olup, kayıt katılımcıların bir ay boyunca izleyebilecekleri şekilde saklanacaktır. Bir ay sonunda kayıt silinecektir.
 8. Kurumlara veya gruplara özel, kapalı ya da yüz yüze sınıflar için, “Kurumsal Eğitim Çözümleri” sayfamızı inceleyiniz.

 

Eğitmen

Gülay Kışlak

5.0/5
12 Kurs
16 İnceleme
404 Kursiyer
KİŞİSEL BİLGİLER DOĞUM Tarihi : 10 Mart, 1961 – Gömeç - Balıkesir EĞİTİM DURUMU HACETTEPE UNIVERSITY - ANKARA - TURKEY 1977 – 1982 - Türk Dili ve Edebiyatı FLORIDA STATE UNIVERCITY BREVARD COMMUNITY COLLEGE - USA Computer Science 1983 - 1987. Gülay Kışlak, uzun yıllar yurt dışında Amerika, İngiltere, Almanya, Finlandiya, Belçika, İspanya gibi ülkelerde, Alcatel, Siemens, Nokia şirketlerinde Bilgisayar Mühendisi, Danışman ve Yönetici olarak çalıştı. 1997 yılında açtığı Özel Kışlak İlköğretimokulu ve Gülay Kışlak Anaokullarını kurdu ve yönetti. 2000 Yılında NLP ile tanıştı, NLP Eğitmeni oldu, Koçluk Eğitimleri aldı. 2003 Yılında Denge Eğitim Danışmanlığı kurdu, 2009 yılında şirketinin adını İNDİGO Danışmanlık olarak değiştirdi. Kurumsal ve Bireysel Kişisel Gelişim Eğitimleri vermeye ve koçluk yapmaya başladı. Pek çok Koç ve NLP Uzmanı yetiştirdi. İŞ DENEYİMİ ve BİLGİSİ EĞİTMEN VE KOÇ İNDİGO Eğitim & Danışmanlık & Koçluk Hizmetleri - İSTANBUL 2003- ÜNVANI:  Bilgisayar Müh. NLP Eğitmeni & İş ve Yönetici Koçu   TELEKOMUNİKASYON / BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ DENEYİMİ SIEMENS – GERMANY / Şubat 2002 – Temmuz 2004 ÜNVANI: 3G-UMTS Telecommunications Systems - Team Leader & Project Manager LUCENT  Technologies - UK  / Eylül 2000 – Şubat 2002 ÜNVANI:  3G-UMTS Telecommunications Systems - Team Leader & Project Manager NOKIA NETWORKS – FINLAND - Helsinki  / Mart 2000 - Eylül 2000 / ÜNVANI:  GSM – Intelligent Networks (IN) Integration Testing Team Leader and Performance Manager ALCATEL  SEL – Stuttgart - ALMANYA / 1998-Eylül –Mart 2000 ÜNVANI:  Mobile Intelligent Networks , TEST & INTEGRATION / SOFWARE ENGINEER ALCATEL  SESA - İSPANYA   /  1990 - 1995 / ÜNVANI:  SOFWARE ENGINEER EĞİTİM KURUMU İŞLETMECİSİ 1997-2002 Özel Kışlak İlköğretimokulu Kurucusu ve Yöneticisi 2013 – 2019 Gülay Kışlak Anaokulları kurucusu.
Daha fazla gör

Bir Değerlendirme Yazın

Koçluk Eğitimi

2,7003,000

10% İndirim
Seviye
İleri Seviye
Süre 60 Saat

Planlanan İlk Program

 • 16 Kasım günü başlayacaktır.
 • Salı, Perşembe ve Cumartesi Günleri
 • 22:00-23:30 arasında
 • 10 haftada tamamlanacaktır.