Eğitmenin verdiği eğitimlerTemel bilgiler

İsim

Reyhan Elmasri

Hakkımda

Özgeçmiş

Türkiye ve Dubai’de saygın firmalara “Çalışanların Mutluluğu” başlığı altında yüz yüze ve on-line eğitimler veriyor. Farklı modüllerden oluşan, esnek zaman ve koşullarda uygulanabilen bu eğitimlerinin başarısında bilginin yanı sıra uzun yıllar Procter & Gamble, Deloitte ve Egon Zehnder’de edindiği kurumsal deneyimleri de etkili oluyor.

Eğitimlerinde katılımcıların yoğun tempolu kurumsal ve özel yaşamlarında kolaylıkla yaparak büyük faydalar sağlayacakları, faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış uygulamalar paylaşıyor. Bu uygulamalar çatışma yönetimi, takım uyumu, kaliteli iletişim ve motivasyon gibi alandarda fayda sağlamanın yanı sıra beden-zihin-duygu sağlık ve zindeliğini bütünsel olarak destekliyor.

TNS, Wrigley, Nielsen, Pepsico, Dubai Refreshments, Summertown, Nestlé, Türk İş Konseyi, ENOC, Ülker, Doğan Holding, Marsh, Allianz, Ekol Lojistik, Kılıç Holding, Mondelez, Brand Travel, TAV, Turkcell, Besler Gıda, Chep, Vodafone, IPWIN, Bosch, Philips, TEB, NN Hayat Emeklilik, GFK, Mardav, ConTrust, Vakıf Emeklilik, Denizbank, Tümay Özokur Oyunculuk ve Yaşam Atölyesi, Epik Holding, Saniter, ICC İnşaat, Yapı Kurumsal, BTS & Partners, Stanley Black & Decker, Türk İstatistik Kurumu, BUİKAD, Trendyol, Kantar Insight, Weir Minerals, İşnet, Vertiv, DEWA, HSBC, Zayed University, Logo Yazılım hizmet verdiği kurumlar arasında.

alışanlardan iş stresiyle baş etmenin ve hedeflerine çok daha kolay ulaşmalarının yanı sıra, insan ilişkilerinde gelişme, işyaşam dengesi sağlama, duygusal denge ve iç huzurun artmasi gibi pek çok geri bildirimler alıyor.

Nefes Koçu, Çocuk Nefes Koçu, Reiki Master, Yaşam Koçu, NLP, EFT, Access Consciousness gibi farklı şifa ve gelişim tekniklerini kişilerin gereksinimlerine göre kullanıyor. Kendi geliştirdiği ve sadece bir kaç seansta insanların yaşamında pek çok alanda olumlu gelişmeler sağlayan Duygusal Detoks programını uyguluyor. Aynı adla yayınlanmış bir kitabı bulunuyor.

Eğitimlerinde ve bireysel çalışmalarında kişileri duygusal sağlıklarına odaklanarak yaşam enerjilerini güçlendirmeyi amaçlıyor. Yıllardır eğitimlerine katılanlardan ve danışanlarından aldığı binlerce geri bildirim, insanların yaşamında ne denli etkili ve sürdürülebilir değer kattığını kanıtlıyor.

Gönüllü Çalışmalar: Panik Atak ve Anksiyete Dostları Derneği, Psiko-Onkoloji Derneği

top
Bütün hakları saklıdır.