Eğitmenin verdiği eğitimlerHakkımda

Özgeçmiş

1964 Adana doğumluyum. Felsefeciyim.1998 yılında eğitim yöneticiliği ile başladığım iş hayatımda, yöneticilik vasfımın yanına, sonrasında eğitim rehberliği ve aile danışmanlığı katıldı. İş hayatımın yoğunluğu  devam ederken, kendime, danışanlarıma , öğrencilerime ve hayata daha fazla yararlı olmak düşüncesiyle
*Nlp,
*Yaşam Koçluğu,
*Eğitim Koçluğu,
*Yoga,
*Pranic Şifa
*Şamanik Şifa
*Meditasyon
*Rüya Analizi
*Nefes
*Eft
*Reiki
*Hipnoz
*Bilinçaltı Terapisi
*Regresyon
*Kuantum
*İlişki ve Evlilik Danışmanlığı eğitimleri aldım.

Erken yaşlarda içine girdiğim tasavvuf ve ezoterizm beni, İnanç sistemlerini araştırmaya yöneltti.

Hayatta öğrendiğimiz hiçbir şey gereksiz ve tesadüfi değil.

Eğitim yöneticiliği yaparken yaşamına dahil olduğum onbinlerce öğrenci ve aileleri benim en büyük deneyimim oldular. Her kesimden, her profilden, her yaştan bireyin, korkularını, kaygılarını tanıdım. Nasıl yardım edebileceğimi sahada öğrenmek bana zenginlik kattı.Yaşamımızdaki her şey kitaplarda anlatılan gibi olmuyor. Realiteyle, kitap bilgisi arasındaki köprüyü kurabilmek gerek.

Bu köprüyü deneyim zenginliğimle kurarak, herkese katkı olabilen, özpotansiyeli ortaya çıkarabilmeyi sağlayan sistemler geliştirdim.

Tesadüfi olmayan bu yaşamı, bilinçli bir şekilde kendi lehimize kullanmak, bizim elimizde.
Dünyadaki insan sayısı, din dil, ırk ne kadar fazla ve çeşitli olursa olsun, insanın kimyası tek prensip üzerine çalışır. Bu prensibi çözümlediğimizde, gerçek potansiyelimiz açığa çıkar. Farkında olsak da, olmasak da çoğumuzun kullanmadığı ya da bilmediği bir potansiyeli var.

İhtiyacımız olan şey ise, cesaret ve irade. Kendimize dokunmaya cesaret ettiğimizde yeni bir kapı açılıyor. Bilgiyi realiteye getiren süreyi belirleyen temel faktör ise, aklımız, inancımız ve irademiz. Kainatta her şey ilerlemek üzerinedir. Bizler, kendimizi ileriye taşımak durumundayız. Bu insanın, kişisel devrimidir.

“Kişisel devrimini gerçekleştirenler, bulundukları koşullara meydan okuyanlardır”

Temel bilgiler

İsim

Ayşe Sarızeybek

top
Bütün hakları saklıdır.