koçluk size çok şey katabilir

Kişisel gelişim yöntemleri içinde, koçluk kadar kişinin kendisini güçlendirerek başarılı kolan ikinci bir yöntem yoktur.

Daha önce 2 farklı koçluk eğitimi almış ve çok ciddi paralar ödemiştim.Hiç bir şey de anlamamıştım. Sadece sertifikalarım oldu. Bu Temel Koçluk Eğitiminde taşlar yerine oturdu ve koçluğu anladım. Bu eğitim bence 100 kat daha değerli.
Canan Aslan
Kişisel Gelişim Uzmanı

Koçluk nedir?

Koçluk hedeflere giden yolda, kişinin engelleri ve potansiyelini net bir şekilde görmesini sağlayarak kişinin başarılı olmasını sağlayan eşsiz bir yolculuktur.

hedef yönetimi

Davranışlarımızın %94’ünü bilinçaltımız yönlendiriyor. Ancak biz hedeflerimizi bilinçli (mantık ile) koyuyoruz. Bilinçli olarak koyduğumuz hedeflere bilinçaltımız inanadığında içimizdeki sabotajcı her fırsatta devreye girer ve süreci sabote ederek, gücümüzü hedefimize gitmekte değil de sorunlar ile boğuşmakta harcamamızı sağlar. Bu yüzden hedeflerimizin yaklaşık %95 ine ulaşamayız.

neden bu kadar ucuz?

Biz 10 yıllık online eğitim deneyimi ile en nitelikli eğitimleri veriyoruz. Sadece kendimizde değil, sektörde de taşları yerinden oynatarak kaliteyi yükseltmek adına, Temel Koçluk Eğitimini 600 liradan 100 liraya düşürdük. 

temel koçluk eğitiminde ne bulacaksınız?

Canlı anlatım

Canlı ve özgün anlatım ile, bu işi ülkemizdeki en deneyimli eğitmenden dinleyecek ve sorularınıza cevaplar bulacaksınız.

Stres Yönetimi

Hocamız tarafından geliştirilen, dünyanın en etkili stres yönetimi tekniğini öğreneceksiniz.

Dijital Sertifika

Eğitim sonunda Kontrol panelinizden görebileceğiniz ve indirerek çıktısını alabileceğiniz bir sertifikanız olacak.

Canlı seans uygulaması

Koçluğun doğru bir şekilde anlaşılabilmesi için, canlı bir seans uygulamasına şahit olacaksınız.

Kayıtları izleme

Eğitim kaydolacak ve bir ay boyunca dilediğiniz zaman, kayıtları izleyebileceksiniz.

Uygulamalı eğitime devam imkanı

Eğitimin sonunda, iyi bir koç olmak isteyenler için, tamamen uygulamalı bir koçluk programına indirimli kaydolma imkanı.

fırsatı hemen yakalayın!

Sadece 100 TL'ye bu nitelikli eğitimde yerinizi alın.