Potansiyelim Eğitmeni Ol

Dünyanın en popüler eğitim Pazaryeri olma vizyonu doğrultusunda, en güncel eğitimleri, uygun koşullarda, uygulamalı sınıflarda uzaktan vererek, bireylerin ve kurumların, sürdürülebilir bir gelişim modeli oluşturmalarına yardım ediyoruz.

Bu yolda, kendini devamlı güncelleyen, konusuna hakim vizyoner eğitmen arkadaşlarla iş ortaklıkları yapıyoruz. Potansiyelim.com bu gereklilikleri yerine getiren her Eğitmenin, özgürce eğitim verebileceği şekilde çalışıyor.

Bünyemizde bulunan eğitmen arkadaşlarımız, canlı verecekleri eğitimleri hazırlarlar. Kendilerine verilen yetki ile, eğitimleri sisteme kaydederler.

Açık eğitimler için, Eğitim koordinatörlüğümüz ile birlikte, eğitim tarihi, saati ve fiyatı belirlenir. Eğitim tarihi yayımlanır ve kayıtlar toplanarak, eğitimin sağlıklı şekilde sonlandırılması sağlanır.

Kapalı grup eğitimleri için, Eğitim koordinatörlüğümüz, eğitmen ve kurum arasında köprü olarak, yine aynı şekilde eğitimin en güzel şekilde verilmesini sağlar.

Eğitim tamamlandıktan sonra da, elde edilen gelir eğitmen ve kurum arasında paylaşılır.

Temel beklentimiz katılımcı memnuniyeti olmakla beraber, bunun yanında, eğtimlerin güncel, modern, anlaşılabilir, açıklayı ve etkili olmasını önceliklerimizdir.

Pazaryeri olduğumuzdan, her katılımcının eğitimi değerlendirmesini isteriz. Beğenisi düşük ya da şikayeti yüksek olan eğitimleri sistemimizden kaldırarak, Eğitmeni ile yollarımızı ayırırız.

2011 yılından beri, biz hep en iyi eğitimleri en başarılı eğitmenler ile verdik. Genişlememizi de bu şekilde sürdüreceğiz. Her zaman alanında uzman, konuya hakim eğitmenler ile birlikte çalışacağız.

Alanınıza, konunuza hakimiyetinize ve uzmanlığınızı güvenen bir eğitmen iseniz, sizi de ailemizde görmekten büyük mutluluk duyarız.

Eğitmen olma istediğinizi, Özgeçmişinizi, Verdiğiniz eğitimlerin isimlerini, referanslarınızı Bu sayfadaki form ile, ya da [email protected] adresimize bir mail olarak gönderiniz.

Eğitmenler kurulu tarafından incelenen, Eğitmen Başvuruları içinden, Potansiyelim.com a uygun olanlar belirlenir ve iletişime geçilerek, detaylı bilgi, ve eğitmen olma süreci başlatılır.

Potansiyelim Eğitmeni Olmak

Kişisel Gelişim Online markası ile, 2011 yılında, online eğitime Ülkemizde ilk başlayan kişisel gelişim kurumuyuz. 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle, hizmetlerimizi daha ileriye götürmek için, Potansiyelim.com olarak isim değişikliğine gittik. Günümüzde “online eğitim” adını kullanan çok sayıda kurum olduğunu görmekteyiz. Uygulamalı ve interaktif online eğitimler sınıf eğitiminden farksız eğitimlerdir. Eğitmen ve bütün katılımcılar, bulundukları yerden sınıfa bağlanırlar, kameraları ve mikrofonlarını açarak, yüz yüze bir eğitim tadında online eğitim alırlar. Biz bu eğitimlere “Camdan-cama eğitim adını taktık, webinar olarak da bilinir.)

Camdan-cama eğitimlerin başlıca avantajları

 • Yüz yüze eğitimden farksızdır.
 • Salon, ulaşım, konaklama gibi maliyetler olmadığından, maliyetler düşüktür.
 • Kaydedilip tekrar izleme imkanı vardır.
 • Stres faktörü az olduğundan, öğrenme kolaydır.
 • Mekan bağımsız eğitime girersiniz.
 • Bu maddelere yüzlercesini ekleyebilirsiniz.

Eğitim pazarı her yıl düştüğü halde! Online eğitim pazarı her yıl %37 büyümektedir.

Potansiyelim ailesi olarak; 10 yıllık online eğitim deneyimimizi tüm eğitmen arkadaşlar ile paylaşmaya ve her nerede eğitim veriyorsanız verin, Potansiyelim bünyesinde eğitmen olmaya davet ediyoruz.

Gelir paylaşımı modeli ile, Kurumumuzun seçkin eğitmenleri arasına girmek istiyorsanız, aşağıdaki formu hemen doldurun. En kısa zamanda bir şirket yetkilimiz sizi arayacak ve Potansiyelim Eğitmenliği sürecinizi başlatacaktır.

Online eğitimi nasıl vereceğinizi kafanıza takmayın. Konu ile ilgili tüm eğitmenlerimizi, donanımlı bir hale getireceğiz. ?

Kurumumuzun Eğitmenlerinden biri olmak için, yapmanız gerekenler:

 • Öncelikle üye kaydı oluşturmanız.
 • Üyeliğinizi aktif hale getirmeniz.
 • Üye girişi yaparak, profilinizde hakkımda kısmını doldurmanız. (Bu kısım Eğitmenliğiniz onaylandığında, herkes tarafından görülecektir.)
 • Son olarak da, vermek istediğiniz eğitimler hakkında bir maili, [email protected] adresimize, “Eğitmen Başvurusu” konusu ile göndermeniz.
 • Uzmanlarımız en kısa zamanda, profilinizi inceleyecek ve konu ile ilgili size bilgi vereceklerdir.