USUİ REİKİ 3B MASTER EĞİTİMİ

2 saat 0 Kayıtlı Henüz derecelendirme yok İleri Seviye

Reiki üçüncü aşama eğitimi Japonya’da Shinpiden olarak adlandırılmaktadır. Geleneksel reiki eğitiminde son basamaktır. Aynı zamanda gizem ve sır öğretisidir. Reiki öğretmeni ( Reiki Master Teacher ) olmak ve Usui Reiki sistemini tam anlamıyla anlamak için olan son basamaktır. Usui Reiki 3B aşamasında Öğretmenlik sembolü verilir. Öğretmenlik sembolü bu ana kadar ki reiki eğitiminde verilen 4 reiki sembolünün tamamlayıcısı niteliğinde olan son semboldür. Reiki üçüncü asama eğitiminde Usui Reiki Master sembolü, Öğretmenlik sembolünden başka Tibet usta sembolü ve Raku sembolü de verilebilir.

Usui Reiki 3B aşaması Reiki Master Teacher seviyesidir. Eğitimi alan kişi bu seviye de artık uyumlama yapabilir ve öğrenci yetiştirebilir. Bir Usui Reiki Master Teacher için öğrencisini Reiki öğretmeni seviyesine ulaştırmak, ona bildiklerini öğretmek hem onur verici hem de çok zor bir dönemdir. Öğrenci ve Reiki öğretmeni aylarca beraber çalışır. Hiç bir Reiki üstadı diğer aşamalarda olduğu gibi reiki öğretmeni yaptığı öğrencisini hiç bir zaman yanlız bırakmaz her zaman yanında olur.

Usui Reiki 3B sonsuz bir gelişim sürecidir. Reiki usta öğretmeni öğrencisine öğretmenliği, öğrencilerin nasıl eğitilmesi gerektiğini, ve astral seviye de başka öğretiler verir. Ne zaman ki öğrenci öğretmeninde tüm incelikleri öğrenene kadar bu şekilde devam eder.

Reiki Master Teacher aşamasına uyumlama aldıktan sonra eğitimi alan kişi Usui Reiki 3B aşamasının kendisini geliştirmesini beklemelidir. Öğrenmesi gereken bilgileri ve öğretileri tamamen yutmadan asla bir başka kişiyi uyumlama yapmamalıdır. Çünkü uyumlama doğru yapıldığında kişinin hayatına çok güzellikler getirmektedir. Ama yanlış yapıldığında da çok büyük negatifler etkiler getirecektir. Bu nedenle de Reiki Öğretmenlik mertebesine ulaşmış olan kişiler bu büyük sorumluluğun her zaman bilincindedirler.

Eğitimde kalite için %100 Canlı Eğitim!

 • Bütün eğitimlerimizi Zoom uygulamasında canlı olarak yapmaktayız.
 • Eğitime Bilgisayar, Tablet ve akıllı telefonlarınızdan rahatça girebilirsiniz.
 • Zoom giriş bilgilerini ve linkini eğitim whatsapp grubundan göndereceğiz.
 • Linke tıklayarak kolayca eğitime girebileceksiniz.
 • Eğitim esnasında, ses ve görüntünüzü dilerseniz açabilirsiniz.
 • Eğitim sonunda sertifikanızı kontrol panelinden indirebilirsiniz.
 • Eğitime kaydolmak için sepete eklemeniz ve ödeme adımlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Her türlü soru ve öneriniz için 0850 500 2000 numaralı WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.
 • Toplu katılımlarda ya da kurumsal alımlarda bizimle iletişime geçiniz.
980

Kurs Zamanı

 • Tarih güncellenecektir
 • Saat: 21:00-23:00

Gülten Efe

5,0Eğitmen Değerlendirmesi
44
Öğrenciler
5
Dersler
2
Yorumlar
Ayrıntıları Görüntüle
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.