Favorilere Ekle

Sertifikalı EFT ve Bilinçaltı Uzmanlığı Eğitimi

Kurumsal Teklif Al
Sertifikalı EFT ve Bilinçaltı Uzmanlığı Eğitimi

EFT (Emotional Freedom Techniques) – DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİĞİ VE BİLİNÇALTI EĞİTİMİ:

Genel olarak EFT Eğitimi tek başına verilmektedir. Burada EFT ve Bilinçaltı Eğitimini birleştirerek Sizlere dolu dolu bir eğitim hazırladım. EFT Tekniği Bilinçaltı hipnoz, Bilinçaltı temizleme, kodlamada kullanılan bunun dışında tek başına da kullanılabilen bir tekniktir. Ancak Bilinçaltını bilmek, işleyişi, dili, telkin vermek, olumlamalar vb. sizlerin ve çevrenizdekilerin hayatını değiştirecektir. Eğitim esnasında seans yönetimi ve Bilinçaltı, EFT seansının nasıl yapıldığını ve süreyi kullanmayı da öğrenme fırsatınız olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=Bju7aXNzwBM

EFT; tüm Dünya’da %97 başarı gösteren duygusal özgürleşme tekniğidir. Geçmiş acılardan, travmalardan, üzüntülerden vs. kurtulma tekniğidir.

EFT NEDİR?  

EFT’nin açılımı: “Emotional Freedom Techniques” dır. Yani Duygusal Özgürleşme Tekniğidir. Psikolojik olarak bizde birkmiş tüm duygu, kalıp, düşünce, inançlardan kurtulma tekniğidir. Her ağrı her üzüntü yaşamımızda negatif blokaj oluşturur. Bu blokajlarda bizlere; stres, korku, endişe, fobi, ağrı vb. olarak geri döner. Çalışmalar EFT’nin duygusal özgürleşmeyi tamamen sağladığını göstermektedir. EFT eğitimi almış kişiler tarafından uygulanmalıdır.

EFT’yi Hangi Alanlarda Kullanabilirsiniz?

 • Olumsuz İnançlar: “Talihsizim”, “Yalnızım”, “Beceriksizim”, “Babana bile güvenme”, “Para bana gelmez”, “Hiç kimseye güvenemem”, “Bütün erkekler aldatır”…
 • Olumsuz Duygular: Stres, öfke, korku, endişe, acı, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, korku, nefret, kıskançlık, fobi, panik atak, depresyon ..
 • Bedensel Sorunlar: Alerjiler, sırt ve bel ağrıları, kabızlık, cinsel sorunlar, şişmanlık, duygusal açlık, migren, karın ve mide ağrıları…
 • Duygusal Travma: Kaza, cinsel taciz, terk edilme, işten çıkarılma, yakınını kaybetme, haksızlığa uğrama…
 • Ruhsal Gelişim: Dinginlik, dengeli ilişkiler, sevecenlik, affetmek, sevgi ve hoşgörü geliştirme…
 • Madde Bağımlılıkları: Sigara, alkol, yemek, alışveriş…
 • İlişki Sorunları: Cinsel Sorunlar, boşanma, insan bağımlılığı…
 • Hedef Belirleme: İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde, projelerde, toplumda yer belirlemede, hayat amacını gerçekleştirmede…
 • Performans Artırma: Sınav, iş, spor, sanat alanlarında, kolay odaklanma, yaratıcılık, disiplin geliştirme, verim arttırma.

Neden Bu Eğitime Katılmalıyım?

Üzüntü dolu bir yaşam, kısır döngüler ile kaplı olan hayatınız ve etrafınıza sizinle aynı olan benzer yaşamları çeker. EFT eğitimi ile; yaşam kalitenizi nasıl yükseltebileceğinizi öğreneceksiniz. Aileniz, iş hayatınız, ilişkileriniz üzerindeki etkisini göreceksiniz. Bilinçaltımızda oluşan negatif kodlamaları EFT sayesinde pozitif kodlar ile programlayabilme öğreneceksiniz. EFT bir yandan Bilinçaltını affetme çalışmasıdır. EFT ile hayatınıza farkındalık katarak harika ve mucizelerle dolu bir hayata başlayabilirsiniz.

Eğitim Yöntemi:

 1. Online eğitimlerimiz, uzaktan canlı sınıf ortamında yapılır
 2. Aldığınız eğitimlerin, gerçek etkiyi yaratabilmesi için, sınıflarımız 15 kişi ile sınırlıdır.
 3. Eğitimlerimize, aydınlık ve gürültüsüz bir ortamda, girmenizi öneririz.
 4. Bütün eğitimlerimizde, kaçırdığınız kısımlar için, telafi imkanı sunarız
 5. Eğitim sonunda Dijital sertifikanız mail ile, ıslak imzalı sertifikan kargo ile gönderilir.
 6. Kurumlara veya gruplara özel, kapalı ya da yüz yüze sınıflar için, “Kurumsal Eğitim Çözümleri” sayfamızı inceleyiniz.

Bu Kursumuzda, şu anda planlanmış bir karma sınıf bulunmamaktadır. 

Ön kayıt yaptırarak, eşsiz ön kayıt indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Buraya tıklayarak, Ön kayıt avantajlarını inceleyebilirsiniz.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Sertifikalı EFT ve Bilinçaltı Uzmanlığı Eğitimi
Fiyat:
₺1,200