Atölye tarihi: 31 Mayıs 2020

Saat 21:00-23:00 Arası

‘Hayatımızda iki önemli gün vardır. Biri doğduğumuz gün, diğeri ise neden doğduğumuzu anladığımız gündür.’ Mark Twain

Atölyemizde, her katılımcının ay düğümleri üzerinden yaşam yolculuğuna ışık tutmaya çalışacağız. Bu sebeple çalışmadan 1 gün önceye kadar doğum bilgilerinizi alacağız. Ay düğümleriniz ışığından ruhsal yolculuğunuza bakacağız.

Güney Ay Düğümü; Ejderha’nın Kuyruğu Ketu Ne Anlama Gelir?

Kuzey Ay Düğümü; Ejderha’nın Başı Rahu Ne Anlama gelir?

Ay Düğümleri ve Dualitenin Yansıması Nasıldır?

Astrolojik Haritamızı Okuyarak Karmamızı Anlayabilir miyiz?

Nereden Geldik? Geçmiş yaşam karmalarımız, doğuştan getirdiğimiz yeteneklerimiz, gölge tarafımız, bilinçaltımız.

Nereye Gidiyoruz? Yaşam amacımız, bize sunulan yeni ve yaşanmamış deneyimler, Ruh’un Tanrı’ya verdiği söz.

Her ruh tekamül etmek için bu dünyaya gelir. Yaşamın amacı büyümek ve gelişmektir. Ay Düğümleri Ruhun bu sonsuz yolculuğunda kişiye yol haritasının ne olduğunu, ruhun amacını ve varması gereken nihai hedefi açıkça gösterir. Yaşamı anlamlandırmanın en temel yolu Ay düğümlerinizin ne olduğunu öğrenmektir.

Ders Konuları

Kurs Müfredatı Bulunamadı

Eğitim Değerlendirmeleri

5

5
7 değerlendirme
 • 5 Yıldız7
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. 5

  Bana astroloji yi ilk kez biri bu denli sevdirdi…..Begüm hocam iyi ki varsınız söylediğiniz her kelime bire bir ben idim…daha nice atölye calismalarinda buluşmak üzere…sevgiyle kalın

 2. MUTLAKA KATILMALISINIZ...

  5

  Hayata neden geldiğimi, amacımı, gitmem gereken yolları öğrendim. Muhteşem bir atölyeydi. Hem öğrendik, hem eğlendik. Hocam harika enerjinizle daha çok eğitimler yaparız sizinle…

 3. 5

  Tatmin olduğum bir atölye oldu. Hocamızın da maşallahı var çok güzel anlatıyor kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendini bulmak, anlamak ve nereye gideceğini bilmek isteyen herkesin katılması gereken bir eğitim 🍀🍀🍀

 4. Nereden geldiğinizi ve nereye gidince mutlu olacağınızı merak ediyorsanız kesinlikle katılın derim.

  5

  Begüm Hanım’ın seminerinden sonra iyi bir atölye olacağını biliyordum. Yine de atölyeye katılırken “en kötü şu ay düğümleri neymiş öğrenirim” diye düşünüyordum. Atölye su gibi geçti. Begüm Hanım’ın tüm katılımcılar ile ilgili söyledikleri karşısında ağzımız açık kaldı. Analitik ve pragmatik biri olarak bile astrolojiye daha çok hayran kaldım.
  Bunun yanısıra çok keyifli, eğlenceli, bilgilendirici ve sıcak bir ortamdı. Begüm Hanım ve katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
  Nereden geldiğinizi ve nereye gidince mutlu olacağınızı merak ediyorsanız kesinlikle katılın derim.
  Astroloji eğitimini de dört gözle bekliyorum.

 5. Yeğenim için katıldım, çok memnun kaldım

  5

  Bu atölye genç arkadaşlar için daha da faydalı. Ben yeğenimin haberi olmadan onun için katıldım ve onun için anlatılanları ona bir bir anlattım. Doğru yolda gitmesi için çok büyük ipuçları vardı. Başarılı ve mutlu bir hayat için erken yaşta katılmanın faydası çok olur diye düşünüyorum. Begüm Hanım’a ve Potansiyelim’e çok teşekkür ederim.

 6. Yaşam düğümümü çözdüm...

  5

  Öncelikle Potansiyelim’e(evde kaldığımız günleri dolu dolu dolduran online eğitimleri için) ve 2 saat durmaksızın bizi bilgilendiren Begüm Hocam’a en son olarak da enerjisiyle ve ses tonuyla ekranı canlandıran Pınar Hocam ‘a teşekkür ediyorum.Evet ilk başta televizyon izlemek,aman 2 saat eğitim mi alacağım diye düşünmek mümkün ama atalete kapılmadım,katıldım,iyi ki katıldım ve sanki uyandım,sanki gözlerimi ilk defa açtım…Şiddetle tavsiye ediyorum,1 her zaman 0 dan büyüktür,kazandımmmmm…

 7. Muhteşem bir atölye

  5

  Eğer siz de benim gibi hayat amacınızı öğrenmek istiyorsanız tam da olmanız gereken yeri buldunuz. Çok net çok açıklayıcı ve bir o kadar da eğlenceli ve enerjik anlatımıyla Begüm Hanım bir harika. Sürekli 12 den vuruyor yaptığı tespitlere.. Elinize hayatınızı anlatan ve gitmeniz gereken yolu gösteren bir yol haritası veriyor.. Ne yapmalıyım ne yapmamalıyım nasıl biri olmamalıyım nasıl biri olmalıyım hangi renkler ve taşlar ve gün beni destekler vb. Daha birçok işe yarar bilgiyle donanıyorsunuz. Bu atölyeye katılarak Kendinize büyük bir iyilik yapmış ve astroloji in büyülü dünyasına adım atmış olursunuz.. Teşekkürler Begüm Hocam..

top
Bütün hakları saklıdır.