Nefes Koçluğu Eğitimi

20 saat 14 Kayıtlı Henüz derecelendirme yok İleri Seviye

Nefes Koçluğu Eğitimi :

Nefes Koçluğu Eğitimi ile Nefes Koçu olmak için çok doğru bir zaman. Nefesin önemi bu dönemde daha da gündeme geldi. Üniversite onaylı sertifikalı bu eğitime katılmakla öncelikle kendi bütünsel sağlık ve zindeliğinize büyük fayda sağlamış olacaksınız. Sonrasında danışanlarınızın, sizden talepte bulunanların hayatlarına sadece nefes alışkanlıklarını değiştirerek, geliştirerek çok büyük katkı olacaksınız.

ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLET SERTİFİKASI!

Nefes teknikleri herkes tarafından uygulanabilir ve mucizevi etkilerini anında görürsünüz. Ayrıca fiziksel, zihinsel ve duygusal beden üzerinde aynı anda olumlu etki yaratır.

Nefes Koçluğu Eğitim Programı bilimsel verilere dayalı teorik bilgi, doğru nefes alma teknikleri, nefes kapasitesini arttırma ve doğru kullanma yöntemleri, farklı amaçlar için uygulamalı nefes tekniklerini, farkındalık, duygusal sağlık konularını içerir. Uygulamalar tıbbi tedaviye ve terapiye çok destek olur, yerini tutmaz.

Kurs sonunda başta sevdikleriniz, yakınlarınız olmak üzere hemen pratik yapmaya başlayabilir, bireysel ve grup çalışmaları yapabilirsiniz. Çalışıyorsanız firmanızın nefes koçu olabilirsiniz, ya da kurumsal eğitimler verebilirsiniz.

Hayat bir nefestir aldığın kadar,
Hayat bir kafestir kaldığın kadar,
Hayat bir hevestir daldığın kadar,
Mevlana.

Nefes Koçu Olmakla Kimlere Katkı Olabilirsiniz?

Nefes alan herkese profesyonel anlamda Nefes Koçluğu verebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Stanford Üniversitesi’nin yaptığı araştırmalara göre çok büyük çoğunluk doğru nefes almıyor.

Bunun yanı sıra nefes tekniklerinin önleyici, iyileştirici, geliştirici gücü pek çok alanda kullanılabilir. Panik atağın önlenmesi ve tedavisi, hastalıkların önlenmesi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, stres ve anksiyetenin önlenmesi ve giderilmesi, yaşlanma önleyici, kilo ve iştah kontrolü, öfke ve duygu kontrolü, fiziksel ağrıları giderme, uyku apnesi tedavisi, negatif duygu ve korkularla baş etme, duygusal blokajların giderilmesi, istenmeyen alışkanlıklardan kurtulma gibi bir çok olumsuz durumdan nefes koçluğu ile kurtulabilirsiniz.

Reyhan Elmasri “Çalışanların Mutluluğu” konusu altında saygın firmalara yüzü yüze ve online eğitimler veriyor. Öncesinde Procter & Gamble, Deloitte ve Egon Zehner’de çalıştı. Nefes Koçu, Çocuk Nefes Koçu, Reiki Master, Yaşam Koçu, NLP, EFT, Access Consciousness Uygulayıcısı ve Eğitmeni olarak farklı şifa ve gelişim tekniklerini kurumların ve kişilerin gereksinimlerine göre kullanıyor. Duygusal Detoks adlı yayınlanmış kitabında uyguladığı yöntemleri yer alıyor.

Daha detaylı bilgi için Nefes Koçluğu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Eğitimde kalite için %100 Canlı Eğitim!

 • Bütün eğitimlerimizi Zoom uygulamasında canlı olarak yapmaktayız.
 • Eğitime Bilgisayar, Tablet ve akıllı telefonlarınızdan rahatça girebilirsiniz.
 • Zoom giriş bilgilerini ve linkini eğitim whatsapp grubundan göndereceğiz.
 • Linke tıklayarak kolayca eğitime girebileceksiniz.
 • Eğitim esnasında, ses ve görüntünüzü dilerseniz açabilirsiniz.
 • Eğitim sonunda sertifikanızı kontrol panelinden indirebilirsiniz.
 • Eğitime kaydolmak için sepete eklemeniz ve ödeme adımlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Her türlü soru ve öneriniz için 0850 500 2000 numaralı WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.
 • Toplu katılımlarda ya da kurumsal alımlarda bizimle iletişime geçiniz.

 

6.800

Kurs Zamanı

 • 18 Aralık 2023'te başlayacak
 • Pazartesi Çarşamba ve Cuma Günleri
 • 21:00-22:30

Reyhan Elmasri

5,0Eğitmen Değerlendirmesi
104
Öğrenciler
5
Dersler
2
Yorumlar
Ayrıntıları Görüntüle
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.