Nefes Koçluğu Eğitimi

Kurumsal Teklif Al
Kayıt Ol
5.0
3 yorum
Nefes Koçluğu Eğitimi

Nefes Koçluğu Eğitimi :

Seminer Başlangıç Tarihi:  13 Nisan Salı 20:00-22:00 Arası  Perşembe ve Cuma Hariç 8 Gün Peş peşe

Nefes Koçluğu Eğitimi ile Nefes Koçu olmak için çok doğru bir zaman. Nefesin önemi bu dönemde daha da gündeme geldi. Üniversite onaylı sertifikalı bu eğitime katılmakla öncelikle kendi bütünsel sağlık ve zindeliğinize büyük fayda sağlamış olacaksınız. Sonrasında danışanlarınızın, sizden talepte bulunanların hayatlarına sadece nefes alışkanlıklarını değiştirerek, geliştirerek çok büyük katkı olacaksınız.

GEBZE TEKNİK NİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA!

Nefes teknikleri herkes tarafından uygulanabilir ve mucizevi etkilerini anında görürsünüz. Ayrıca fiziksel, zihinsel ve duygusal beden üzerinde aynı anda olumlu etki yaratır.

Nefes Koçluğu Eğitim Programı bilimsel verilere dayalı teorik bilgi, doğru nefes alma teknikleri, nefes kapasitesini arttırma ve doğru kullanma yöntemleri, farklı amaçlar için uygulamalı nefes tekniklerini, farkındalık, duygusal sağlık konularını içerir. Uygulamalar tıbbi tedaviye ve terapiye çok destek olur, yerini tutmaz.

Öğreneceklerinizin sağlığımızı korumak ve tıbbi tedavi açısından önemini kendi alanlarında anlatmak için KBB Uzmanı Op. Dr. Ali Ahmet Şirin ve Ortodontist Prof. Dr. Yahya Tosun kursumuza konuk olarak katılacaklar.    

Kurs sonunda başta sevdikleriniz, yakınlarınız olmak üzere hemen pratik yapmaya başlayabilir, bireysel ve grup çalışmaları yapabilirsiniz. Çalışıyorsanız firmanızın nefes koçu olabilirsiniz, ya da kurumsal eğitimler verebilirsiniz.

Hayat bir nefestir aldığın kadar,
Hayat bir kafestir kaldığın kadar,
Hayat bir hevestir daldığın kadar,
Mevlana.

Nefes Koçu Olmakla Kimlere Katkı Olabilirsiniz?

Nefes alan herkese profesyonel anlamda Nefes Koçluğu verebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Stanford Üniversitesi’nin yaptığı araştırmalara göre çok büyük çoğunluk doğru nefes almıyor.

Bunun yanı sıra nefes tekniklerinin önleyici, iyileştirici, geliştirici gücü pek çok alanda kullanılabilir. Panik atağın önlenmesi ve tedavisi, hastalıkların önlenmesi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, stres ve anksiyetenin önlenmesi ve giderilmesi, yaşlanma önleyici, kilo ve iştah kontrolü, öfke ve duygu kontrolü, fiziksel ağrıları giderme, uyku apnesi tedavisi, negatif duygu ve korkularla baş etme, duygusal blokajların giderilmesi, istenmeyen alışkanlıklardan kurtulma gibi bir çok olumsuz durumdan nefes koçluğu ile kurtulabilirsiniz.

Reyhan Elmasri “Çalışanların Mutluluğu” konusu altında saygın firmalara yüzü yüze ve online eğitimler veriyor. Öncesinde Procter & Gamble, Deloitte ve Egon Zehner’de çalıştı. Nefes Koçu, Çocuk Nefes Koçu, Reiki Master, Yaşam Koçu, NLP, EFT, Access Consciousness Uygulayıcısı ve Eğitmeni olarak farklı şifa ve gelişim tekniklerini kurumların ve kişilerin gereksinimlerine göre kullanıyor. Duygusal Detoks adlı yayınlanmış kitabında uyguladığı yöntemleri yer alıyor.

Daha detaylı bilgi için Nefes Koçluğu yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Eğitim sonunda sertifikanız kargo ile gönderilecektir.
5.0
5 5 üzerinden
3 Yıldız

Detaylı Oylama

Yıldız 5
3
Yıldız 4
0
Yıldız 3
0
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Nefes Koçluğu Eğitimi
Fiyat:
₺2,800