Kundalini Reiki Eğitimi

Gülten Efe
0 kişi kaydoldu

Bu kurs hakkında

KUNDALİNİ REİKİ İNİSİYASYONU(UYUMLAMASI) EĞİTİMİNİN AMACI

Kundalini Reiki hızlı ve güçlü bir enerjidir.

3 Seviyelik inisiyasyon (uyumlama) süreci bu enerjinin vücudumuzda en iyi ve uyumlu şekilde çakralarımızı temizleyip, öğrenciyi kademeli olarak aktarıma hazırlamak amacındadır.

KUNDALİNİ NEDİR?

Temel olarak “Kundalini” bazı şifa kanallarının ve çakraların açılması, böylece yeryüzü enerjisine ulaşabilmeniz anlamına gelir. Kuyruk sokumu kemiğin yakınında yer alan enerji merkezi olan kök çakra kundalini enerjisinin girdiği yerdir. Kundalini enerjisine ”Kundalini Ateşi” de denir.

KUNDALİNİ REİKİ NEDİR?

Dünya’nın her neresinde olursanız olun Kundalini Reiki’ye uyumlanabilirsiniz.
Kundalini Reiki, Reiki çalışmaları içinde hızlı uygulanışı, çabuk ve güçlü etkisiyle her zaman merak edilen bir enerji sistemi olmuştur.
Oldukça sade ve etkilidir. Temeli vucuttaki enerji kaynaklarının ve çakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına enerji vermeye dayanır.

Bizler bu dünyada yaşayan tüm canlı varlıklar yerküre enerjisini 1. çakradan (kök çakra) vucudumuza alırız. Bu enerji tüm
çakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe çakradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök çakrada başlar ve tepe çakrada son bulur.
Kundalininin açılmasıyla çakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar. Bu enerji
çakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir. Yanlış Kundalini uyanışına
uğrayan yada Kundalini enerjisi ile problemleri olan kişiler Kundalini Reikisi ile şifa bulabilirler. Bu sistemle korkularımızı, fiziksel enerjimizi, üreme gücümüzü, maddi hakimiyetimizi, aile kavramlarını, kendimize güvenimizi ve değerlerimizi ilgilendiren tüm konularda bize harika açılımlar verir.
Kundalini Reiki (1-2-3) yüz yüze veya uzaktan gönderilen derslerle öğrenilir. Uyumlama ister yakın mesafeden (elleri omuza koyarak), ister uzaktan gönderilerek yapılsın, kalitesi değişmez.

UYUMLAMA (İNİSİYASYON) NEDİR?

Uyumlama (inisiyasyon) bu enerjinin kendi adına kullanımı ve başkalarına aktarılması için gereken sistemin insiyatör tarafından öğrenciye aktarılması anlamına gelir. Bizim kültürümüzde eskilerin “el vermek” olarak adlandırdığı sistemin spiritüel yolla uygulanışıdır. Enerji evrenin temel yapı taşıdır.
Dönüşümleriyle sürekli artan ve farklı titreşimleriyle yeni adlar alan bu büyük güç, zamandan ve mekandan muaftır. İstenilen her yerde ve amaçta belli sistemler dahilinde kullanılabilir ve aktarılabilir. Tüm enerji sistemlerinde var olan uzaktan şifa aktarım çalışmalarındaki mantık ve işlev uyumlamalarda da geçerlidir.

KUNDALİNİ REİKİ 3 SEVİYEDEDİR?

Kundalini Reiki hızlı ve güçlü bir enerjidir. 3 Seviyelik inisiyasyon (uyumlama) süreci bu enerjinin vucüdumuzda en iyi ve uyumlu şekilde çakralarımızı temizleyip, öğrenciyi kademeli olarak aktarıma hazırlamak amacındadır.

KUNDALİNİ REİKİ SEVİLERE GÖRE ÇALIŞMALARI

1- Başka birine şifa verme.
2- Uzaktan şifa verme ve kendi kendine şifa verme.
3- Bir evi/odayı temizlemek.
4- Kormik bağları şifalandırmak.
5- Durum/nitelik şifalandırmak.

KUNDALİNİ REİKİ 2. AŞAMA

Bu aşamada kundalini ateşini de kullanırsınız. Artık durulama/temizleme görevine yardımcı olan özel meditasyonu yapabilirsiniz.

KUNDALİNİ REİKİ 3. AŞAMA

Bu aşamayla beraber Kundalini Reiki Master Seviyede artık başkalarını da bu enerjiye insiye etme (uyumlama) yetkisini kazanmış olursunuz.
Ayrıca bu master insiyasyonuna ek uyumlamalar alırsınız
1- Elmas Reiki
2- Kristalin Reiki
3- DNA Reiki
4- Doğum Travması Reikisi
5- Konum Reikisi
6- Geçmiş Hayat Reikisi
7- Denge Reikisi
Taşların temizliği ve pozitif enerji yüklenmesi.

KUNDALİNİ REİKİ İNİSİYASONU

Etkisi güçlü ve işlevseldir. Uyumlama 20-25 dk sürer. Sertifikalıdır. Ön koşulu Usui Reiki almış olmaktır. Sertifika Kargo ile gönderilecektir.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Kendini Kundalini Reiki ile geliştirme yolculuğuna başlamak isteyenler ve bu enerjiyi kendine uyumlamak isteyenler katılabilir.

Eğitim Yöntemi:

  1. Eğitimlerimizi canlı sınıf formatında yapıyoruz.
  2. Eğitimlerde Zoom altyapısını kullanıyoruz. Uygulama yüklemeden de eğitime girebilirsiniz.
  3. Eğitimlerimize, Kameranızı açmak isterseniz, aydınılık ve gürültüsüz bir ortamda, girmenizi öneririz.
  4. Bütün eğitimlerimizde, kaçırdığınız kısımlar için, telafi imkanı sunarız.
  5. Eğitim başlamadan 15 dakika önce toplantı salonu açılacak olup, Platformumuzdaki, eğitime gir butonuna basarak girebileceksiniz. (Mail ile detaylı linkleri ve açıklamaları paylaşacağız.)
  6. Eğitim sonunda dijital sertifikanızı, kontrol panelinizden indirebileceksiniz.
  7. Kurumlara veya gruplara özel, kapalı ya da yüz yüze sınıflar için, “Kurumsal Eğitim Çözümleri” sayfamızı inceleyiniz.

Eğitmen

Gülten Efe

0/5
7 Kurs
0 İnceleme
9 Kursiyer
Daha fazla gör

Bir Değerlendirme Yazın

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping