Seminer Tarihi: 13 Şubat 2020

Saat 21:00

Sevgililer Gününe Özel!

Kök inançların, ilişkilere etkisi:

Davranışlarımızın %94’ünü bilinçaltımız yönlendiriyor. Özellikle sevgi, aşk gibi konularda, 0-6 yaş arasında yaşadığımız olaylara verdiğimiz anlamlar ile oluşan kök inançlarımız şekilleniyor. Bu inançlar var olduğu müddetçe, benzer kişileri hayatımıza çeker dururuz. Benzer yanlışları tekrarlar, benzer olaylardan şikayet eder, “hep nasıl beni buluyor” diye sorarız. Tanıdık geldi mi?

Kuantum düşünce tekniği:

Kuantum fiziğin çok ağır bir konusu olmakla beraber, hayatımızın her yerinde kuantumun etkisini görüyoruz. Kuantum düşünce tekniği de, nitelikli bir düşünce modelidir. Zadece zihnimizin değil, bilinçaltımızın da düşünmesi olarak da düşünebiliriz. Bu modeli hayatımıza geçirdiğimizde, sorunların otomatik olarak hayatımızdan çıktığını görüyoruz.
Aşk, sevgi, ilişkiler konularında süregelen düzeni değiştirebilirsiniz. Yaşamak istediklerinizi siz belirleyin ve yaşayın! Bıkıp usandığınız döngülerden kurtulup istediklerinize ulaşın.
Aşkla ilgili kök inançlarımız neler? Kök inançlar değişebilir mi? Kök inançlar bizi nasıl etkiler? Kuantum nedir? Kuantum size nasıl yardım eder? Siz kuantumu nasıl kullanabilirsiniz? Aşkı yakalamak kolay mı? 2020 sevgililer gününüz nasıl geçecek?
Gelin bunları konuşalım!
 

Ders Konuları

Kuantum Nedir?
Kuantum düşünce modeli nedir?
Kök inançlarımız nasıl oluşur?
Neden hep benzer kişileri hayatımıza çekeriz?
Kök inançları değiştirmek
istediğimiz aşkı hayatımıza nasıl çekeceğiz?
Sorular ve cevaplar

Eğitim Değerlendirmeleri

N.A

değerlendirme
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu Eğitimde yorum bulunamadı

top
Bütün hakları saklıdır.