Koçlar için Uzmanlaşma ve Mentörlük

Süleyman Akay
0 kişi kaydoldu

Bu kurs hakkında

Ülkemizde yüzlerce farklı koçluk eğitimi var. 60 saatten başlayan koçluk programlarının 300 hatta 500 saate kadar olanları var. Eğitimlerin büyük bir çoğunluğu harika. Eminim sizin de aldığınız eğitim harikadır. Ancak tek bir şey eksik. Uygulama!

En uygunundan en pahalısına varıncaya eğitimlerin %99’u yeteri kadar uygulama yaptıramıyor. Hatta uygulamanın eğitim dışında alınması gerektiğini düşünenler çoğunlukta.

Biz 10 yıldır tamamen uygulamalı online eğitimler veriyoruz. Bu alandaki uzmanlığımız ile, sektörün en büyük eksiği olan uygulamada uzmanlaşmanızı sağlıyoruz.

Peki Nasıl?

Hepimizin bildiği gibi, Bilinçli öğrenmeden bilinçdışı öğrenmeye geçebilmek için her şeyde uygulama gerekir. Araba kullanırken de, patene binerken de dans ederken de her şeyde bu böyledir. Koçluğu da bilinçdışı boyutta öğrenip, otomatikleştirmek yani ustalaşmak için tek çözüm düzenli uygulamak.

Uygulama sınıfımızda, ilk günden itibaren, küçük odalarda bir birimize koçluk uygulamaları yapacağız. Kalabalık bir sınıfta, çok sayıda farklı kişiye uygulama yapacak, hem koç hem danışan olacağız. Uygulamalarımızı bir mentör takip edecek ve geribildirimler verecek. Her uygulamada her geri bildirimde, bilinçli öğrenemden bilinçdışı öğrenmeye geçecek, seanslar yaparak iyi bir koç olacağız. Bunun yanında kendi gerçek konularımıza da koçluk alarak, bütün negatiflikleri geride bırakmak da bu eğitimin en büyük bonusu olacak. 10 yılda binden fazla kişinin katıldığı programımız, uzmanlaşmanızın en garantili ve kısa yolunu size sunmaktadır.

Eğitimimiz 10 hafta boyunca, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 22:00-23:30 arasında yapılacaktır.

Eğitim Yöntemi:

  1. Eğitimlerimizi canlı sınıf formatında yapıyoruz.
  2. Eğitimlerde Zoom altyapısını kullanıyoruz. Uygulama yüklemeden de eğitime girebilirsiniz.
  3. Eğitimlerimize, kameranızı açmak isterseniz, aydınlık ve gürültüsüz bir ortamda, girmenizi öneririz.
  4. Bütün eğitimlerimizde, kaçırdığınız kısımlar için, telafi imkanı sunarız.
  5. Eğitim başlamadan 10 dakika önce toplantı salonu açılacak olup, Platformumuzdaki, eğitime gir düğmesine tıklayarak girebileceksiniz. (Eposta ile detaylı linkleri ve açıklamaları paylaşacağız.)
  6. Eğitim sonunda dijital sertifikanızı, kontrol panelinizden indirebileceksiniz.
  7. Kurumlara veya gruplara özel, kapalı ya da yüz yüze sınıflar için, “Kurumsal Eğitim Çözümleri” sayfamızı inceleyiniz.

Eğitmen

Süleyman Akay

Kurucu

5.0/5
24 Kurs
1 İnceleme
40 Kursiyer
1970 yılında Konya'da Doğdum. Memur bir babanın çocuğuyum. Babamın memuriyeti sayede Anadolu'da küçük ilçelerde harika insanlarla yaşama fırsatı buldum.Üniversite eğitimim sonrası 8 yıl ticari gemilerde Kaptanlık yaptım. Denizcilik yaptığım yıllarda gezdiğim ülkelerde, değişik kültürleri ve davranışları analiz etme şansına sahip oldum.2002 Yılında Kaptanlık Mesleğimi bıraktım ve öncelikle kendimde gördüğüm birçok eksiklikleri giderebilmek adına kişisel gelişim eğitimleri almaya başladım. NLP ile başlayan serüvenim, sonrasında Koçluk, Hipnoz, Kuantum ile devam etti. Sadece kendi davranışlarımı değiştirmek için başlayan kişisel gelişim yolculuğunu çok sevdim. Kendi davranışlarımda yaptığım değişiklikleri, başkaları da hayatlarına uygulayabilsin diye, Kişisel Gelişimi Meslek olarak seçtim.Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmekteyim. 2011 senesinde, Ülkemizin ilk online eğitim kurumu olan, Kişisel Gelişim Online'yi kurdum. O yıllarda bütün meslektaşlarım, online eğitimlerin mümkün olmadığını, söylediler. Ben olacağına inanıyordum. Video konferans kullanarak, sınıf ortamını, internete taşıdım. Pandemi olmadan 9 yıl önce online eğitim tasarlamak ve vermenin, zorluğunu bir düşünün. Bu zorluklar aynı zamanda da bir güçlendirdi. Binlerce zorluğun üstesinden gelerek, eğitim kalitemizi her seferinde yükselttik. Sadece kendi eğitimlerim değil, kurumumuzdaki tüm eğitmenlerin bu kazanımlar ile eğitimler vermesine destek oluyorum.9 yılda, 20 bin saatin üzerinde online eğitim verdim. Online eğitim benim için, pandemi sürecinde sığındığım bir liman değil, ana işim. Bu alanda, gelişim ve değişim yaratmayan eğitimlerin modasının geçtiğini ve bizim gibi profesyonellerin dokundukları her insana br katkı sağlamaları gerektiğini düşünüyorum. Bu bakış açısıyla, 1 Ocak 2020’de Potansiyelim.com'u kurdum. Yüzlerce eğitmen arkadaşımla, harika eğitimleri, dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktan gurur duyuyorum. Aynı zamanda da, Potansiyelim.com ’un Yönetim kurulu Başkanıyım.
Daha fazla gör

Bir Değerlendirme Yazın

Koçlukta Psikometri ve Değerlendirme Araçlarını Kullanmak

 2.000 3.000

33% İndirim

Eğitim Tarihi:

 • 27 Eylül'de Başlayacak
 • Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri
 • 22:00-23:30 arasında
 • 10 Haftada tamamlanacaktır.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping