İleri Seviye Fotografçılık Eğitimi

Kurumsal Teklif Al
Kayıt Ol
İleri Seviye Fotografçılık Eğitimi

İleri Seviye Fotografçılık Eğitimi:

Dijital fotoğrafçılığın ortaya çıkışı, İnternetin teknik ilerlemesi, sosyal ağların gelişmesi ve nihayet her yerde ve Ülkemizde olduğu gibi kaliteli fotoğraflar sağlayan akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla inanılmaz sayıda insan her adımda ve her fırsatta fotoğraf çekmeye başladı. Akıllı telefonlardan profesyonel fotoğraf makinelerine kadar fotoğrafçılık için ne kullanırsanız kullanın, bazı ortak kurallar  var ancak farklılıklarda vardır. Ara Güler bir zaman demişti “Kaliteli bir fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekmek iyi bir fotoğraf elde edeceğiniz anlamına geliyorsa, kaliteli daktilosu olan her yazar iyi bir kitap yazmalı demek” .

Bu kurs süresince herkesin fotoğrafçılık alanındaki bilgi ve beceri ihtiyacını karşılamaya çalışacağız. Akıllı telefonlarla çekilen daha kaliteli fotoğraflardan memnun kalacaklardan, fotoğrafçılığın ciddi bir hobi haline geleceği hatta bundan daha fazlası olacağı kişilere kadar.

İleri Seviye Fotografçılık Eğitiminin İçeriği:

 • Hangi tür fotoğrafçılığın sizi mutlu edeceğine karar verdiniz. Becerilerinizi geliştirmek için doğru ekipmana sahip misiniz? Yoksa mevcut fotoğraf ekipmanıyla devam etmek mümkün mü? Kendinizi bu tür sorularla doldurmanız gerekli mi?
 • Ciddi bir şey yapma zamanı, hangi kategorinin sizi cezbedeceğine karar verdiniz. Bir fotoğraf projesi nasıl yapılır?
 • Belirli bir fotoğraf kategorisindeki bir proje için tema seçimi .Yedek tema seçimi. Neden bir proje için yedek bir konu seçmelisiniz.
 • Seçilen proje için:

a) Projeniz üzerinde çalışacak bir yer bulmak, özellikle evinizin dışında bir proje yapacaksanız. Projeniz için size yeterli malzeme sağlayan bir yer bulmak. (Örneğin, bir bakım evinde bulunan kişilerle ilgili bir proje  veya ulusal yemekler projesi  vs.)

b) Elimizdeki mevcut ekipmanı kontrol etmek ve ek ekipman satın alma ihtiyacının olup olmadığını kontrol etmek.

c)Projenin zaman planlaması ( A ve B planı)

d) Projenizi doğru şekilde tanımlayan doğru fotoğraf seçimi nasıl yapılır? Ayrıca seçilen konuya da karşılık gelmelidir, ancak aynı zamanda teknik olarak tatmin edici fotoğraflar da olmalıdır.

e) Peki fotoğraflarınızı nerede sunacaksınız, teknik olarak nasıl hazırlayacaksınız ve nasıl formatlayacaksınız … Belki sadece sosyal ağlarda yayınlayacaksınız.Peki ya onları fotoğraf yarışmalarına göndermek veya bir fotoğraf sergisi düzenlemek istiyorsanız?

Peki o zaman projeye başlama zamanı !

İleri Seviye Fotografçılık Eğitimini Kimler Almalı?

 • Gezginler
 • Blogger’lar
 • Sosyal Medya Yayımcıları
 • Fotograf Meraklıları
 • Fotograf sanatına ilgi duyanlar
 • Hobi edinmek isteyenler
 • Etkileyici Fotograf çekmek isteyenler

Eğitim Yöntemi:

 1. Online eğitimlerimiz, uzaktan canlı sınıf ortamında yapılır
 2. Aldığınız eğitimlerin, gerçek etkiyi yaratabilmesi için, sınıflarımız 15 kişi ile sınırlıdır.
 3. Eğitimlerimize, aydınılık ve gürültüsüz bir ortamda, girmenizi öneririz.
 4. Bütün eğitimlerimizde, kaçırdığınız kısımlar için, telafi imkanı sunarız
 5. Eğitim sonunda Dijital sertifikanız mail ile gönderilir.
 6. Belirtilen fiyat, karma sınıfta kişi başı fiyattır. Bireysel alımlar için geçerlidir.
 7. Kurumlara veya gruplara özel, kapalı ya da yüz yüze sınıflar için, “Kurumsal Eğitim Çözümleri” sayfamızı inceleyiniz.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
İleri Seviye Fotografçılık Eğitimi
Fiyat:
₺1,200