Gayrimenkul Satış Koçluğu Eğitimi

Kayıt Ol
Süre: 24 saat
Seviye: Orta
Gayrimenkul Koçluğu Eğitimi

Gebze Teknik Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı Eğitim!

Gayrimenkul Koçluğu Nedir?

Gayrimenkul uzmanları ile ilgili insanların bilincindeki en negatif algı nedir?  diye lütfen kendinize sorun. Sizde bu yargı olmasa da, insanların genelinde böyle bir yargının olduğu gerçektir. Ortada böyle bir yargı olduğunda, müşterinin ya da gayrimenkul sahibinin karar vermesi zorlaştığı gibi, satış ve kiralama işlemlerini gereğinden fazla uzatmakta ve süreci zorlaştırmaktadır. Bu zorluklara rağmen, bu işi meslek olarak seçen arkadaşlarımızı yürekten kutlarım.

Gayrimenkul satışı ve kiralanması işinde, süreci zorlaştıran temel unsur, insanların yargılarıdır. Konu hakkında milyonlarca yazı okuyabilir, film izleyebilir, pratik yapabilirsiniz. Muhataplarınızın zihnindeki yargıyı kaldırmadığınız müddetçe, yaptıklarınızın faydası bireysel ve kısa süreli olacaktır.

Gayrimenkul satışı ve kiralanmasında, Gayrimenkul Koçunun rolü, insanları ikna etmeye çalışan değil de, bilgisi ve deneyimi sayesinde, mülk sahibinin, alıcının ya da kiracının, hayatını kolaylaştıran, karar veresine yardımcı olan ve sürprizle karşılaşmadan süreci sonlandıran kişi olmalıdır. Bu sadece bilgi, deneyim ve çevre ile olabilecek bir şey değildir.

Gayrimenkul Koçluğu yaklaşımı ile, Muhatapların zihnindeki yargıyı, saygıya dönüştürüp, düşündükleri ama söyleyemediklerini bilerek, en kısa zamanda, süreci mutlu ve huzurlu olarak tamamlamayı ve sonrasında da tavsiye edilmeyi sağlayabilirsiniz.

Danışmanlık ve Koçluk farkı:

Danışmanlık dediğinizde, bilgi ve deneyiminizi bir bedel karşılığında, başkalarına sunmanız akla gelir. Ancak Gayrimenkul danışmanlığında, işin içinde satış yapmanız gerekmektedir. Millet olarak, danışmanlığın kıymetini bildiğimiz pek söylenemez. Hele de işin içinde bize bir satış söz konusu ise. Danışmanlık ve satış algısını değiştirip, kişinin, karar vermesine koçluk yaptığımızda, süreç farklı bir boyut kazanacak ve süreçteki herkes memnun olacaktır.

Gayrimenkul Koçluğu Programının İçeriği:

 • Koçluk nedir? ne değildir?
 • Koçluk yaklaşımı
 • Yargısız dinleme
 • Hipnotik sorular sorma
 • Bilinç / Bilinçaltı
 • Bilinçaltının karar alma mekanizması
 • Potansiyeli farkettirme
 • Hedef yönetimi
 • İkna etmek değil, karar almasına yardımcı olmak.
 • Uygulamalar

Gayrimenkul programında ne bulacaksınız?

Eğitimin sonunda, kişileri ikna etmek yerine, kendileri için doğru kararları almalarına yardımcı olacak ve esas uzmanlığınızın meyvelerini toplayabileceksiniz.

Eğitim Yöntemi:

 1. Online eğitimlerimiz, uzaktan canlı sınıf ortamında yapılır
 2. Aldığınız eğitimlerin, gerçek etkiyi yaratabilmesi için, sınıflarımız 25 kişi ile sınırlıdır.
 3. Eğitimlerimize, aydınlık ve gürültüsüz bir ortamda, girmenizi öneririz.
 4. Bütün eğitimlerimizde, kaçırdığınız kısımlar için, telafi imkanı sunarız
 5. Eğitim sonunda Dijital sertifikanız mail ile, ıslak imzalı sertifikanız kargo ile gönderilir.
 6. Kurumlara veya gruplara özel, kapalı ya da yüz yüze sınıflar için, “Kurumsal Eğitim Çözümleri” sayfamızı inceleyiniz.

 

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Gayrimenkul Satış Koçluğu Eğitimi
Fiyat:
₺1,600