Ebeveynler için Koçluk Yaklaşımı

Ebeveynler için koçluk yaklaşımı: Anneler ve Babalar için, yer yüzünde en değerli varlıklar, çocuklarıdır. Hayatlarını onlara göre değiştirirler, işlerini, evlerini her şeylerini çocuklarına göre düzenlemek durumunda kalırlar. Bu seminerimizde, aşağıdaki sorulara cevaplar arayacağız. Bu davranışlarımız, çocuklarda nasıl etkiler yapıyor? Bu …

Kullanıcı Avatar
(0 yorum)

Ebeveynler için koçluk yaklaşımı:

Anneler ve Babalar için, yer yüzünde en değerli varlıklar, çocuklarıdır. Hayatlarını onlara göre değiştirirler, işlerini, evlerini her şeylerini çocuklarına göre düzenlemek durumunda kalırlar.

Bu seminerimizde, aşağıdaki sorulara cevaplar arayacağız.

 • Bu davranışlarımız, çocuklarda nasıl etkiler yapıyor?
 • Bu davranışlarımızla çocuklarımızı güçsüz bırakıyor olabilir miyiz?
 • Problemleri çözmeleri konusunda acaba güçsüz mü bırakıyoruz?
 • Kötü alışkanlıklar nasıl oluşuyor?
 •  Nasıl daha başarılı ilişkiler kurar?
 • Özgüveni nasıl gelişir?

Son seminerimizin kaydını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seminer Yönergeleri

 1. Seminerlerimiz, uzaktan canlı sınıf ortamında yapılır.
 2. Seminerlerimiz bir takvim çerçevesinde yılda bir yada iki kere yapılır.
 3. Dileyenlere, Dijital sertifikanız mail ile gönderilir. (Sertifika bedeli: 10 TL)
 4. Seminerlerimizde kapasite 100 kişidir.
 5. Kurumlara ya da gruplara özel seminer almak için Kurumsal Eğitim Çözümleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Course Curriculum

Time: 10 weeks
Müfredat boş

Eğitmen Hakkında

  1970 yılında Konya'da Doğdum. Memur bir babanın çocuğuyum. Bu sayede Anadolu'da küçük ilçelerde harika insanlarla yaşama fırsatı buldum. Üniversite eğitimim sonrası 8 yıl ticari gemilerde çalıştım. Kaptanlık yaptığım yıllarda gezdiğim ülkelerde, değişik kültürleri ve davranışları analiz etme şansına sahip oldum. 2002 Yılında Kaptanlık Mesleğimi bıraktım ve öncelikle kendimde gördüğüm birçok eksiklikleri giderebilmek adına kişisel gelişim eğitimleri almaya başladım. NLP ile başlayan serüvenim, sonrasında Koçluk, Hipnoz, Kuantum ile devam etti ve hala bir taraftan devam etmektedir. Sadece kendimdeki eksiklikleri gidermek için başladığım kişisel gelişim eğitimleri sırasında, sanırım farklı kültürleri ve davranışları tanımam, analitik düşünceyi bilinçaltı davranış modellerinde de uygulamam sayesinde sivrildim ve bu işi profesyonel olarak yapmaya karar verdim. Rahmetli Sakıp Sabancı'dan duyduğum "Ya yaptığın işi seveceksin, ya da sevdiğin işi yapacaksın"​ sözü benim beylik sözümdür. Bu sözü o kadar benimsemiş olmalıyım ki, yaptığım her işi aşk ile yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmekteyim. 2011 senesinde Kişisel Gelişim Online'yi kurdum. O yıllarda bütün meslektaşlarım, online eğitimlerin mümkün olmadığını, söylediler durdular. Ben bildiğimi okudum. Webinar eğitimlerinin ve video üzerinden eğitimlerin, birçok sebepten dolayı, yetersiz olduğunu anlayarak, video konferans kullanarak, tam bir sınıf eğitimleri vererek, 30 dan fazla ülkede binlerce kişiye ulaşma şansım oldu. Geçtiğimiz yıllarda, hizmet verdiğimiz bir çok kurumun, almış oldukları kurum içi eğitimlerin hedeflerine ulaşmakta yeterli olmadığını görerek, farklı bir hale getirmeye karar verdik. Bu eğitimleri, Koçluk NLP, Kuantum ve Hipnoz gibi Kişisel gelişim teknikleri ile destekleyerek özel eğitimler yarattık. Bu eğitimler sayesinde, insanlar sıkılmadan, eğlenerek bilinçaltı öğrenmeler gerçekleştirip, işlediğimiz konuları hayatlarına geçirmektedirler. Eğitim sevdalısı bir koç olarak, gelişim ve değişim yaratmayan eğitimlerin modasının geçtiğini ve bizim gibi profesyonellerin dokundukları her insana br katkı sağlamaları gerektiğini düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum, evli ve 3 çocuk babasıyım.

  Yorumları

  Ortalama Puanı

  0
  0 Değerlendirme

  Ayrıntılı Değerlendirme

  5 yıldız
  0
  4 yıldız
  0
  3 yıldız
  0
  2 yıldız
  0
  1 yıldız
  0

   Bir Cevap Bırakın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir