Atölye başlama tarihi 31 Mayıs 2020

Pazar akşamı Saat 22:00-23:30 arasında,

Sonraki günler ise, Whatsapp Mesajları ile sürecektir.

Piyango yada Loto gibi oyunlardan ya da miras yoluyla milyoner olan kişilerin, önceden bolluk bilinci yok ise ortalama 3,5 yıl içinde tüm parayı bitirerek, ilk zamankinden daha fakir olduğunu biliyor musunuz?

Bolluk Bereket Atölye Çalışması Hakkında:

Genetik mirasımızdan tutun da, ailemiz, çevremiz, çocuklukta yaşadıklarımız hatta yaşamadıklarımız bizim kök inançlarımızı oluşturur. Bu kök inançlarımız sayesinde, farkında olmadan kendimizi sınırlandırır ve kısıtlarız. Bolluk dışarıdan bakıldığında, dışsal, kazansal yada varlıksal bir durum gibi görünse de, tamamen kök inançlarımızın getirisidir.

Toplumumuzun %90’ı gereksiz yere sıkıntılar yaşamaktadır. Bu kesim çok çalışmakta, devamlı maddi konuları düşünmekte, ekonomik olmaya çalışmasına rağmen, br türlü düzlüğe çıkamamaktadır. Bu kesimde olan kişilere, milyonlarca lira para gelse bile, yukarıda belirttiğimiz gibi, ortalama 3,5 yıl içinde eski durumlarına döneceklerdir. Bunun birçok örneğine şahit olmuşsunuzdur.

Geriye kalan %10 ise, çok çalışmadan, ekonomik olmaya kafa yormadan, rahat bir hayat sürmektedir. Bu gruptan birinin eline, toplu bir para geçtiğini gördüğümüzde, iyi bir şekilde değerlendirdiğini, yaşam tarzını fazla etkilemediğini görürüz.

Uzun lafın kısası, bolluk yada kıtlık kök inançlarımızda saklı. Şayet kıtlık bilincine sahipseniz, ne kadar çalışırsanız çalışın, ne kadar ekonomi yaparsanız yapın, kök inançlarınız değişmeden durumunuz kesinlikle değişmeyecektir.

Kök inançlarımızın değişmesi, kıtlık bilincinden kurtulup, bolluk bilincini seçmek çok da kolay olmamaktadır.

Tam da sizin ihtiyacınıza yönelik, kıtlık bilincinden kurtulup, varlık bilincine geçmeniz için, 21 Günlük bu etkili programı hazırladık.

Atölyenin Uygulama Şekli!

 • Atölyemizin, ilk günü çalışmamız 2 saat sürecek. Bu 2 saat içinde, kök inançlarımızın nasıl oluştuğunu,  olabilecek kök inançları nasıl farkedeceğimizin ipuçlarını konuşacağız.
 • 21 gün boyunca, kök inançlarımızın yerine, pozitiflerini nasıl koyacağımız ile ilgili bir soru ve, o günün çalışmasını vereceğiz. 21 özel soru ve cevaplarımız ile ilgili çalışmalar neticesinde, kök inançlarımızı değiştirebileceğiz.

Bolluk Bereket Atölye Çalışmasına Kimler Katılmalı?

Maddi sıkıntı yaşayan, hak ettiği hayatı yaşamak isteyen ve çok daha rahat yaşamak isteyen herkes.

Bolluk Bereket Atölye Çalışmasının Uygulama Şekli:

 • ilk gün 2 saatlik online atölye
 • Diğer pazar günleri (3 pazar)  1 saatlik online atölye
 • 21 günlük kendi kendine çalışma metodu (Atölyede belirlenecek)
 • 21 günlük, kişisel farkındalık çalışması (Günlük WhatsApp ile iletilecek)

Atölyemizin ilk gününe ücretsiz katılmak için, aşağıdaki formu doldurun.

 

Ders Konuları

Detaylar 00:00
Kök inanç nedir?
Kök inanç nasıl oluşur?
Negatif kök inançların tespiti
Negatif kök inançları pozitife çevirme
Uygulama
Anlamlandırma
Sürdürülebilir olma

Eğitim Değerlendirmeleri

5

5
2 değerlendirme
 • 5 Yıldız2
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Ben de hedeflerim de büyüdük!

  5

  10 hafta sonunda elimdeki kaynaklarla böyle bir noktaya geleceğimi hiç düşünmemiştşm. 63 günün desteği, sabrı ve faydası için size çok şey borçluyurm.

 2. PARA İNANCIM DEĞİŞTİ

  5

  Şimdiye kadar bir çok kişisel gelişim aldım farklı alanlarda. bu atölye çalışmasıyla elimdeki hazinenin farkına vardım. harekete geçmek için tetikleyici bir çalışma oldu. kendi hazinesini keşfetmek isteyen herkese tavsiye ederim. teşekkürler

top
Bütün hakları saklıdır.