Hayatımız 9 yıllık döngülerden oluşmaktadır.9 dan sonra tekrar  1 ile devam eder.

Doğum tarihinizi gün,ay,yıl olarak yazın ve tek  sayıya inene kadar toplama işlemi gerçekleştirin. Bu sizin doğduğunuz yıl hangi döngüde olduğunuzu gösterecek.

ÖRNEK DOĞUM TARİHİ: 02/05/1980

2+5+1+9+8=26 / 2+6=8    Kişi 8. Yıl döngüsünde doğmuş. Sayıları mutlaka tek haneye indirene kadar toplamaya devam edin.

Mevcut yılda ise yine doğum tarihinizi gün ay olarak alıp,mevcut yıl ile toplamanız gerekmektedir.

Aynı kişinin bu yılki döngüsünü bulalım.

02/05/2022

2+5+2+2+2 =13 / 3+1 =4  Kişi bu sene 4. Yıl döngüsünü yaşayacaktır. Döngü doğum tarihi ile başlamaktadır.Yani  01/05/2022 tarihine kadar 3. Döngüde olan kişi 02/05/2022-02/05/2023 yılına kadar 4. Döngüde olacaktır.

  1. YIL = BAŞLANGIÇLAR

9 senelik döngün bu sene bitiyor bu nedenle yeni başlangıçlar yapacaksın. Belki de hep istediğin bir başlangıcı yapmanın tam zamanı.Harekete geç ve yeni başlangıçlar için adım atabilirsin. İş kurmak,şehir değiştirmek bu sene seni destekliyor , 1 kendini düşünme senesi.

 

  1. YIL= AŞK,DENGE

Önceliğiniz, kendinizi sevme ve kendinizle ilişkinizi iyileştirme yoluyla olumsuz duygular veya sizi kısıtlayan inançlarınızı iyileştirerek daha mutlu ve dengeli bir hayat kurmayı sağlayacaksınız.Bu yıl ikili ilişkileri temsil eder aynı zamanda yaratıcılık rakamıdır.Severek yaptığınız işiniz ya da projenizde yaratıcı olma dönemi.Hayatınızın aşkı kapınızı çalabilir.Aileniz ve dostlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

 

  1. YIL= BAŞARI,SANAT

Bu yıl sanatın herhangi bir dalında kendinizi ifade edebileceğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.3 rakamı keyif sanat ve hobileri temsil eder.Aynı zamanda 3 rakamının elementi ateş olduğundan  bu fırsatlar ile parlayabilirsiniz.Bu dönem ifade ve duyarlılık dönemi.

 

  1. YIL= DENGE ,TEST ETME

Bu sene sıkı çalışma ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için ayaklarınız yere sağlam basmalı ve vazgeçmemelisiniz.Bu sene biraz zor geçebilir bir şeylere kolay ulaşamazsınız ,çalışmanız gerekir.Aynı zamanda fazlalıkları atma senesi, dallarınızı budayabilirsiniz.Toprak ve mülk yatırımı için uygun olabilir.

 

  1. YIL= HAREKET VE DEĞİŞİM

Bu sene değişim için büyük bir istek duyabilirsiniz.Özgürlük,yenilik,hareketli ve cesur bir yıldır.Yeni deneyim için bu sene uygun fırsat.Yurt dışına çıkmak yeni insanlarla mı tanışmak istiyorsun ,iş değiştirmek mi istiyorsun? Bu değişim ler için bu sene seni destekliyor ve gerekli cesareti veriyor.

 

  1. YIL= AİLE,SORUMLULUK

Bu sene aileniz ,arkadaşlarınız ya da eviniz ile ilgili sorumluluklarınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz.Bu sene iş ve evle ilgili sorumluluklarınızı düzenleme ve denge de tutma dönemi .Bu sizin için oldukça önemli.Monoton olduğunu düşünmeden dengenin keyfini çıkarın.6. çarka üçüncü gözü temsil ettiğinden sezgileriniz daha fazla gelişebilir.

 

  1. YIL= KENDİ İÇİNE DÖNME,RUHSALLIK

Bu sene her yönüyle kendi içinize yeniden bakma ve kabul etme senesi. Hayatınızda bir aydınlama sürecine girdiğinizi söyleyebiliriz.Daha fazla yalnız kalmak ve kalabalıktan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.Bu yıl hareket etme değil ,gözlem yapma senesi.

 

  1. YIL= BOLLUK BEREKET

Bu sene başarı ve bereket sizin yanınızda ,bu sene her türlü bereketi deneyimleyebiliriz.Kariyerinizde hızlı ilerlemek için yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.Şimdiye kadar ektiklerinizi biçme zamanı.Tüm fırsat kapıları sizin için açılabilir.

 

  1. YIL= DÖNGÜNÜN TAMAMLANMASI

Bu sene 9 yıllık döngünün son yılı.1. sene döngüsüne hazırlanmak için bu yıl fazlalıklardan kurtulun ve nasıl bir başlangıç yapmak istediğinize karar verin.Doğaya ve sanata eğilin. Yarım kalan işlerini tamamla ve kendini affet.

 

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafları tıklayınız.

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

NUMEROLOJİ UZMANLIK EĞİTİMİ

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts