Bu yazımızda NLP eğitimleri alarak edinebileceğiniz NLP Sertifikaları ‘ndan bahsedeceğiz.

 

NLP, tüm davranışların bir yapıya ve bir sürece sahip olduğu düşüncesine dayanan bir metodolojidir.Bu yapılar ve süreçler kopyalanabilir, öğrenilebilir, öğretilebilir ve hatta değiştirilebilir. Korkular, depresyon, öğrenme güçlükleri, kötü alışkanlıklar ve hatta hayatımızda karşılaşabileceğimiz tüm zorlukları ele alma yeteneğine sahiptir. 

 

NLP metodojisini ister hayatınızda uygulayabilir ,isterseniz de daha detaylı eğitimler alarak NLP uygulayıcısı olabilir ve bunu mesleğiniz haline getirebilirsiniz.NLP’yi öğrenmek ve uygulamak için 3 farklı seviyede eğitim mevcuttur,bunları inceleyelim;

 

 NLP Diploma Eğitimi, eğitim şirketine bağlı olarak genellikle iki ila dört günlük bir kurstur. Bu eğitim, duygusal durumunuzun yönetimi, dil kalıplarına giriş, ilişki oluşturma ve sürdürme ve diğer yararlı araçlar dahil olmak üzere NLP’nin bazı temel metodolojilerini kapsamaktadır,temel anlamda NLP öğrenir ve temel uygulayıcı seviyesine ulaşmış olursunuz. Eğitim, İşletme, Koçluk, Satış, Terapi, Spor Performansı alanındaysanız bu eğitim tam size göre.

 

 NLP Practitioner Eğitimi (NLP Pratisyen-Uygulayıcı Eğitimi) NLP Pratisyen eğitimi, NLP Tekniklerini ve bilgilerini etkin ve Pratik olarak kullanabilmeyi öğretir. NLP konusunda yetkin olmak, doğru becerilerin zaman içinde uygulanmasını gerektirir. POTANSİYELİM özellikle Sürekli Mesleki Gelişimin önemini desteklemekle ilgilenmektedir ve eğitim seviyeleri bu odağı yansıtmaktadır. Doğru becerileri uyguladığınızdan emin olmak için, eğitiminizi birlikte yapmayı seçtiğiniz şirketin eğitimlerinin NLP’yi oluşturan temelleri tam olarak kapsaması önemlidir.Bu eğitim sonunda Uzman Uygulayıcı olabilirsiniz.

 

NLP Master Practitioner Eğitimi  (NLP Master Pratisyen – Usta Uygulayıcı Eğitimi) Master Pratisyen Eğitimine katılmak için, Pratisyen-uygulayıcı eğitimi sertifikasına sahip olmak gerekir. Bu eğitim, Uygulayıcı eğitim içeriğinin üzerine çok daha derinlemesine, özellikle modelleme, time line, dil ve önemli miktarda yeni teknikler üzerine inşa edilir. Katılımcılar, yaşam tarzlarına, ailelerine ve çalışma sistemlerine uyacak şekilde kendilerindeki ve başkalarındaki, alışkanlıkları, davranışları, inanç ve değerleri değiştirme becerilerini geliştirirler. Hedef belirleme kurallarına uygun olarak seanslar, uygulamalar yapabilirler.Bu eğitimle bir eğitimci olarak eğitilmiş olursunuz ve Usta Uygulayıcı olabilirsiniz.

 

Siz de potansiyelinizi keşfetmek ve NLP ile hayal ettiğiniz hedeflere ilerlemek için eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

 

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.