Gelişim, Genel, Haber, Kişisel Gelişim

Nefes Koçluğu Federasyonu

2 dakikalık okuma

Nefes Koçluğu Federasyonu, nefes ve nefes koçluğu eğitimlerinin ve sertifika çalışmalarının standartlara uygunluğunun denetlenmesi amacıyla 2016 yılında “Türkiye nefes alıyor.” sloganı ile kurulmuştur.
Bünyesinde nefes ile ilgili bir çok dernek ve yüzlerce nefes koçu bulunmaktadır.
Nefes Koçluğu Federasyonu’nun yoğun çalışmaları sonucunda nefes koçluğu, 21 Aralık 2018 tarihli resmi gazetede yayınlanan ve yürürlüğe giren kararla meslek olmuştur.
Bir amacı da nefes koçluğu mesleğinin Türkiye’de belli standartlar korunarak geliştirilmesidir.
Federasyon, alanında uzman Türkiye ve Dünya’dan pek çok üyeyi aynı çatı altında toplayarak “Nefes Koçluğu”na yönelik çalışmalar yapmakta ve bu konuda farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.
Türkiye’de nefesin önemiyle alakalı yaptığı çalışmalar sonucu ciddi farkındalıklar oluşturmayı başaran Nefes Koçluğu Federasyonu bu işin hakkıyla yapılmasını sağlamak için elinden geleni yapıyor.. Bu katkıyla Türkiye’de nefesle alakalı gelinen nokta çok iyi diyebiliriz. Dileriz ki bu çalışmaları hakkıyla yürütmeye devam ederek gelecek yılları da başarıyla kucaklar..

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Related Posts