“Nefes koçluğu nedir?” yazımızdan sonra biraz da bu eğitimin içeriğinden bahsedelim..
Nefes koçluğu eğitimi alanların, öncelikle kendi hayatlarında bu derin değişimleri yaşamaları kaçınılmaz olmakta..
Kendinizden yola çıkacak olursanız; bedeninizde, duygularınızda ve geleceğe olan bakış açınızda güzel değişimler olsa, bunu çevrenizle paylaşmaz mısınız?
Bu eğitimi alan bir çok kişi bu değişimleri çevresiyle paylaşmaktan öte onların da hayatlarının değişimi için adım atmak istiyor..
İşte tam da bu noktada “Nefes Koçluğu Eğitimi” devreye giriyor.
Kendinizde uyguladığınız ve sonuçlarını yaşadığınız bu deneyimleri insanların da yaşayabilmesi için teknik öğrenim şart.
Yol gösterici olmanın ve hayatlara dokunabilmenin ciddi sorumluluklar taşıdığını düşünürsek, bu eğitimin çok detaylandırılarak ve hassasiyetle yapıldığını söyleyebiliriz.
Nefes koçluğu eğitimimizin detaylarını incelerseniz, bu eğitimi hayatınızda nereye konumlandıracağınıza karar verebilirsiniz..
Biz bu değişim için kendimize güveniyoruz.
Bu güvene ortak olmak ister misiniz?
Sevgiyle kalın…

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Related Posts