Gelişim, Kişisel Gelişim, Koçluk, Koçluk eğitimi

Nefes Koçluğu Eğitimi Fiyatları

3 dakikalık okuma

Merhaba.

Ülkemizde nefes koçluğu henüz dört-beş yıldır tanınan ve merak uyandıran mesleklerden bir tanesi.
İnsan olarak hayatımızın temel taşlarından biri olan nefesi tam anlamıyla ve doğru şekilde kavrayabilmek, doğru nefesi hayatımıza adapte edebilmek için nefes koçluğuna ihtiyacımız var.

Siz de o çok aranılan başarılı nefes koçlarından biri olmak istiyorsanız sizi yazımızla baş başa bırakalım..

Nefes Koçluğu Eğitimi yazımızda, bu eğitimin içerik ve detaylarından bahsetmiştik… Ki bu yazıyı okuyorsanız o aşamaları geçmişsiniz demektir.

O halde ; “İyi bir nefes koçu olabilmek için neler yapılabilir?” sorusunun cevabını aramada eğitim fiyatlarının önemini biraz irdeleyelim.
Türkiye’de eğitim fiyatları, kategorileştiremeyeceğimiz kadar farklı değerlere sahip maalesef.
Bazı öğreticiler/kurumlar reklam veya prestij gösterisi için yaptıkları harcamalar sebebiyle çok fahiş fiyatlar istediği gibi; verdiği eğitimi şişirerek çok kapsamlı ve derin gösterip, bu konuda çok da yeterli olmayan bir hocayla çalışarak daha sıradan fiyatlar belirleyen kurumlar da bulunmakta. Ya da sertifikayı ön plana çıkararak etiket mantığıyla yol alanlar…

Bu bağlamda, fiyat tercihlerinizde önemsemenizi tavsiye ettiğimiz ve yol gösterici olacağını düşündüğümüz faktörler var. Mesela:

Aldığınız Eğitimin İçeriği

Sertifikanın önemi elbette yadsınamaz fakat nefes koçluğunda sizi bir adım önde yapacak değer kesinlikle verilen eğitimin içeriği, saati, teknik ve uygulamalı olarak neler yapıldığı, atılan adımların hangi alanlarda neye katkı sağladığı.. v.b. detaylarda saklıdır. Bu bilgilerle zaten zihninizde eğitimle alakalı bir fotoğraf oluşacaktır.

Eğitimi veren hocanın başarısı, tecrübesi(referanslar), bilgi aktarımı , konuyla alakalı varsa video ve yazıları..vb

Tüm bunlarla alakalı öncelikle sosyal medyada güzel bir araştırma yapabilirsiniz.. Hoca veya kurum profili hakkında bu araştırmalarla karar aşamanız için yeterli olacak bilgiyi edinebileceğinizi düşünüyoruz. Çünkü artık bu eğitimi veren kurum veya hocaların artışıyla tetiklenen rekabet, herkesi kendini tanıtma ve fotoğraflayabilme çalışmasına yöneltti..

Eğitim fiyatını etkileyen bu unsurların yanı sıra eğitimde bire bir iletişimin miktar ve kalitesi, yapılan uygulamaların desteklendiği materyaller de çok önem arz etmekte..

Eğer gerçekten başarılı bir nefes koçu olma hedefiniz varsa eğitim fiyatlarını değerlendirmede tüm bunları göz önünde tutarak alternatif eğitimlercilerden size uygun olanını tercih etmeniz en mantıklısı.. Çok fahiş fiyatlı olan bir eğitimdense daha makul fakat içeriğinde yukarıda bahsettiğimiz detayların mevcut olduğu bir eğitimi tercih etmelisiniz.

Çok hızlı değişen zamanla birlikte fiyat değişimi de kaçınılmaz olacağı için size rakam vermemiz çok uygun olmayacaktır.

Siz, eğitimin içeriğindeki bu kıstasları sorguladıktan sonra karşınızda emin olun birkaç tane tercih kalacaktır..

Hedeflerinize en uygun eğitimle, nefes koçluğunda kalitesi tartışılmaz bir başarı örneği olmanız dileğiyle..

Nefes Koçluğu Eğitimi’nde bizimle yol almak isterseniz inceleyebilirsiniz..

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Related Posts