Çalışanlar için bilinen en güvenli kişisel gelişim ve yetkinlik geliştirme yöntemi, onların düzenli olarak eğitimler almasını sağlamaktır. Bunu yüksek kalitede, şeffaf, sürdürülebilir ve uygulanabilir bir şekilde verebilmek bizim önceliklerimiz arasındadır. Bunu yapabilmek için, odaklandığımız noktaları liste halinde vermek istedik.

  • Şeffaflık: Gerek kurumsal gerekse bireysel eğitimlerde, şeffaflık bizim en önemsediğimiz konuların başında geliyor. Bizde eğitim fiyatı, kişiye ya da kuruma göre değişmez. Herkes net bir şekilde eğitimini alır.
  • Öncesi-sonrası testleri: Eğitim sonrası anketleri hemen her eğitim için uygulanır. Biz aradaki farkı net bir şekilde görelim ve bunu raporlayalım diye, öncesi ve sonrası testlerini her eğitimde düzenli olarak yapıyoruz.
  • Koşulsuz Telafi: Bu kadar yıllık deneyimimizde, katılımcıların ortalama %20’sinin planlanan eğitimlere katılamadığını gördük. Katılamama sebebi ne olursa olsun, açık sınıflarda koşulsuz telafi imkanı sunmaktayız.
  • Sertifika: Eğitim bittiği andan itibaren, katılımcı sertifikaları, katılımcılarımıza mail olarak gitmekte ve panelden de görüntülenebilmektedir.
  • Eğitim temsilcisi: Doğru eğitimi, ihtiyacınıza yönelik uzmanlardan alabilmeniz için, bir kurumumuzda bir eğitim temsilciniz olur ve sizin bütün verilere en kolay ulaşmanız için çalışır.
  • Eğitim planlama: Büyük şirketlerde aylarca sürebilen eğitim planlama işlemleri bir kaç saat içinde yapabilecek kadar süreçleri kolaylaştırdık.
  • Alternatifli eğitmen tercihi: Bazı eğitimlerimizde aynı eğitimi, farklı eğitmenlerden alabilmeniz için alternatif eğitmen tercihi sunmaktayız.
  • Bütün eğitimler tek merkezden: İhtiyacınız olan bütün eğitimleri, tek bir çatı altından sunmak için çok çalışıyoruz.

Bunları yapabilmek için, aşağıdaki eğitim yönetimlerinden en az bir tanesinin, sizin işinize yarayacağını ve eğitim işlerinizi kolaylaştıracağını söyleyebiliriz.

Yöntem 1: Kapalı gruplarda eğitimler:

En çok kullanılan (şimdilik) eğitim yöntemidir. Eğitimleri ve eğitmenleri, takvimi belirlersiniz. Bis sizin için uygun takvimde, dilediğiniz eğitmenden, dilediğiniz eğitimi almanızı sağlarız.

Yöntem 2: Açık gruplarda eğitimler:

Eğitim takvimimize koyduğumuz eğitimlere, dilediğiniz kadar katılımcı göndererek, belirli bir takvim çerçevesinde bu eğitimleri almalarını sağlayabilirsiniz. Özellikle spesifik eğitimlerde, az katılımcınız var ise, bu yöntem eğitim maliyetinizi çok düşürmektedir.

Yöntem 3: Bütçe yükleme modeli:

Çalışanlarınıza belirli bir bütçe vererek, almak istedikleri eğitimi ve eğitmeni seçme tercihini kendilerine bırakabilirsiniz. tanımladığınız bütçe otomatik olarak, kullanıcı hesaplarına yüklenir ve eğitim ödemelerini bu bütçe ile kolayca yaparlar.

Buraya tıklayarak, kurumsal eğitim sunumumuzu inceleyebilirsiniz.