Gelişim, Potansiyelim

Koçluk Merkezimiz Fark Yaratıyor

2 dakikalık okuma

Kişisel gelişim son yıllarda hayatımıza aldığımız bir değer. Bundan on yıl önce büyük ihtimalle bir çoğumuz  için bir şey ifade etmiyordu. Hatta çoğumuz karşısındaydık. O yıllarda önemli olup da bugün önemini yitirmiş bir çok şey sayabiliriz.

Günümüzde, kavramlar hızla değişiyor. Ulaşılmaz sandığımız her ne varsa, çok kolay bir şekilde, ulaşılabilir bir hale gelmekte. Ancak neye ulaşmak istediğimiz ve ulaştığımızda neyi bulacağımız büyük önem kazanmış durumda.

İnternetin ve teknolojinin yardımı ile her şeye ulaşabilir, istediğimiz her ne varsa alabiliriz. Ancak bir şeyi isterken, bunun bizi mutlu edip etmeyeceğini bilmiyoruz. Popüler bir akış içinde tercihlerimizi belirliyoruz. Mesela okuduğu mesleği icra eden insan sayısı %20’si civarında. Bana göre bu durumda çoğumuz boşuna okumuş yada yanlış okullarda okumuş durumdayız.
Sadece okul değil, iş hayatı yada eş/sevgili tercihlerimizde de büyük hatalar yapıyoruz.
Bu hatalar ve yanlış tercihler bizi mutsuz ediyor.

Tercih yapacağımızda bir bilene danışmak yada bilinçaltımızı referans alarak, doğru seçimleri yapmak bizim daha mutlu bir hayat sürmemize yardımcı olacağı gibi, doğru tercihler sonunda daha başarılı olacağımız bir gerçektir.

Tam da burada bir yaşam koçu ile çalışmak bizlere neler kazandırır dersiniz?

Sektörümüzdeki bir çok ilki gerçekleştirmiş olan kurumumuz, bunları düşünerek, herkesin ulaşabileceği, şeffaf ve çok seçenekli imkanları sunmak için yeniden yapılandı.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

     

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Related Posts