Bu yazımıda Koçluk Eğitimi Nasıl Alınır ve Koçluk Eğitimi Nereden Alınır konularına değineceğiz.

 

  İyi bir Koç olabilmeniz için, ortalama 60 saatlik bir eğitim almanız, ve bol bol uygulama yapmanız gerekmektedir. Uygulama yapmadan, Koç olmak, Doktorlar dizisini izleyerek, doktorluk yapmak gibi bir durumu ortaya çıkarmaktadır.9 yılı aşkın süredir verdiğimiz eğitimlerdeki tespitlerimiz ile her eğitimi bir öncekinden iyi bir hale getirmekteyiz. İyi bir Koç olabilmeniz için, eğitim zamana yayılmalı, bol bol uygulama yapılmalı, herhangi bir stres içermemeli, rahat olmalı, süre baskısı olmamalı, uygulamalı olmalı ve sizi heyecanlandırmalıdır. Bütün bunlardan da önce size dokunmalıdır. Potansiyelim bünyesinde bu eğitime katılan 800 kişinin %100 memnun kalmasının belki de en büyük sebebi budur.9 yılı aşkın süredir kesintisiz verdiğimiz bu eğitimler ile, şimdiye kadar 800 ün üzerinde kişi, meslek sahibi oldu. Katılımcılarımızın tamamından %100 memnuniyet aldığımız bu eğitime katılarak, siz de geleceğiniz için harika bir adım atabilirsiniz.

  Koçluk, ulusal ve uluslararası standartlarda, sınırları çizilmiş, tarifi net bir hizmet yönetimidir. Koçluk hizmetinin teorik kısmını, bütün eğitimler vermektedir. Potansiyelim ailesi olarak biz de “Temel Koçluk Eğitimi” içeriğinde, Koçluğun teorik kısmını vermekteyiz.

Profesyonel Koçluk Programı ise, mentör eşliğinde ise sadece uygulama yaparak, öğrenmiş olduğunuz koçlukta ustalaşırsınız. Bu programı, sürücü kurslarının direksiyon dersi gibi düşünebilirsiniz. 10 Yıldır başarılı bir şekilde verdiğimiz bu uygulama programı, alanında ik ve tektir.Bütün koçluk eğitimleri size koçluğu öğretir. Bu program, bütün eğitimlerin eksiği olan uygulama kısmını yaptırarak, sizin Koç olmanıza yardımcı olur. Eğitim sonunda koçluk seansı yapacak seviyeye gelemezseniz, bir sonraki eğitimimize ücretsiz katılabilirsiniz.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.