Herkes kozmik bir görevle doğar. Bu, evrenin bir kanunudur. Astrolojik doğum haritası, doğum anımızda, evrenin bizim üzerimizdeki etkilerini gösteren haritadır.  Bu etkiler kişilik dinamiklerimizden tutun, evrendeki varoluş amacımıza dair bize özel verileri barındırır. Evrenin merkezinde yer alan insanoğlunun varlığı, evrene karşı görevleriyle oluşur. Bunun görseli doğum haritasıdır diyebiliriz.

Herkesin kendine özgü haritası vardır.Bu harita yaşımız kaç olursa olsun değişmez. Bunu açıklamak için başka kaynaklara ihtiyaç duyulmaz. Bir doğum haritasında gezegenler, onların konumları ve birbirleriyle etkileşimleri net bir şekilde ifade edilmektedir. Güneş, kişilik üzerine etkiyi; yükselen burcu, dış dünyaya olan açılımının imajı; Merkür, kişinin zihin yapısını; Ay burcu duygularını, Mars ise yaşam enerjisini belirler.

Kişinin doğum haritası ve orada belirlenen nitelikleri sabittir. Ve hayatta yaşadığı hadiseler ve kişilerle ilişkileri onun bedensel ve kişisel değişimlerini etkiler. Bunun dahi doğum haritasında ipuçları ve analizleri vardır. Bunun için bu analizleri yapma tekniklerini bilen ve tecrübeli kişilerle yol izlenebilir.

Karma astroloji ve haritanızla alakalı derin bilgiler öğrenmek ve karakter analizlerini deneyimlemek isterseniz eğitimimizi inceleyebilirsiniz. Sevgiyle kalın…

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

 

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Related Posts