Size bugün eski bir ho’oponopono öğretisinden bahsedeceğiz. Mavi enerjili su..İhtiyacınız olan tek şey; mavi bir şişe,su ve güneş…

Nasıl yapacağınızdan bahsetmeden önce neden su , neden mavi bundan bahsetmek istiyoruz. Bu şekilde öğretinin sebebini anlamanız ve içselleştirmenize daha fazla katkısı olacaktır.

Su bir şifa aracıdır. En önemlisi ise suyun hafızası vardır. Olumlu, olumsuz her şeyi kayıt eder. Vücudumuzun ise yaklaşık %70 i sudur. Su şifayı tüm vücudumuza yayar.

Neden Mavi? Mavi rengin enerjisi bizi dengeliyor. Kan basıncını ve kalp hızını azaltıyor.Sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Rahatlama verir, stresi azaltır. (Gökyüzü mavisi, Deniz mavisi gibi…Dolayısıyla mavi  suya da bu sakinleştirici etkisini yansıtmaktadır.

Mavi enerjili su çalışmasında amaç ise şu: İçtiğimiz suyu güneş enerjisi + mavi rengi kullanarak düzenlemek, enerjisini yükseltmek.

Öncelikle metal kapaklı olmayan mavi cam şişe suyumuza içme suyunuzu koyun. Akabinde  en az 1 saat (24 saati geçmeden) güneşin altında bekletin. Bu sırada niyet etmeyi unutmayın. Örn; Lütfen bu suyu zihnim, bedenim, ruhum ve enerji alanlarım için besin ve şifa ile doldurun”

Bu suyu dilerseniz için, dilerseniz yıkanın,dilerseniz bitkilerinize,yemeğinize,çayınıza kahvenize katın.

 

Şifa Olsun..

Kaynak: Milliyet Nur Demir yazısı

Yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz. Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir. Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.