Fırsat, Gelişim

Evden Yapabileceğiniz İşiniz Olsun

3 dk okundu

Elimizi taşın altına koyuyoruz.

10 yıldır kesintisiz verdiğimiz uygulamalı eğitimler sayesinde, binlerce kişiyi meslek sahibi olmalarına yardımcı olduk. Hatta bir çoğunu daha pandemi gelmeden meslek sahibi oldukları için, bu süreçte sıfır kayıp ile, riske girmeden, evlerinden işlerini yaparak hayatlarına devam ettiler ve işleri de epey arttı.

Her Pazartesi saat 21:00’de Meslekleri tanıma semineri yapıyoruz.

Yanlış anlaşılmalar!

Maalesef ki ülkemizde, eğitim almayı ya da sertifika sahibi olmayı meslek sahibi olmak gibi gören çok büyük bir kitle var. İnsanların %66’sı diplomasını aldığı işi bile yapmazken, sertifikanın ya da eğitimin iş yapmasını beklemek maalesef ki anlamsızdır. Öncelikle, eğitim almak ile meslek sahibi olmak kavramlarını bir birinden ayırmak gerekir.

Kasıtlı yanlış anlatmalar!

Doğru eğitimi, doğru mesleği, doğru eğitmeni ve doğru eğitim yöntemini belirlemek oldukça güç bir durumdur. Bu yüzden, eğitimleri bir biri ile kıyaslarken süresi ile, fiyatı ile, sertifikanın ambalajı ile kıyaslayıp, eğitim yöntemi, mentörlük ya da uygulama imkanı ile kıyaslayamadığımız için, ilk aldığımız eğitimler genelde, boşa gidiyor. Eğitim sonunda, janjanlı bir kaç sertifikamız oluyor, konuyu biliyoruz ancak onu meslek olarak yapacak beceriye sahip olamıyoruz.

Değer Önerimiz:

Herkesin, kaderlerini değiştirebilecek potansiyeli olduğuna inanıyoruz. İnsanların kendilerini gerçekleştirme yolculuğunda, kısıtlı imkanları ile en doğru sonuçları alabilmeleri birinci önceliğimiz. Potansiyelinizi, performansa dönüştürmenize yardımcı olacak eğitimleri uygulamalı sınıflarda sürdürülebilir şekilde veriyoruz.

Çözüm Önerimiz:

Değer önerimize paralel olarak, kısıtlı imkanlarınızla en doğru sonucu almanız için çalışıyoruz.

Meslek tanıtım günleri + Eğitmenlere sorular + Eğitim + Mentörlük + Staj + Meslek danışmanlığı +Web + Medya ve Sosyal Medya Desteği

 • Öncelikle her meslek eğitmenimizin yapacağı meslek tanıtım günlerinde, meslek ile ilgili detayları dinleyeceğiz.
 • Eğitmenimize eğitim hakkında ve meslek hakkında sorularımızı sorup, Kendimize uygun eğitimi bulacağız.
 • Uygulamalı butik sınıflarda eğitimi alacak ve bol bol uygulama yapacağız.
 • Eğitim esnasında ya da sonrasında, mesleğinizi eksiksiz yapabilmeniz için mentörlük yapacağız.
 • Mesleğimizde uzmanlaşmak için online staj yapacağız.
 • İşinizi kurmanız için danışmanlık yapacağız.
 • İşinizi geliştirmeniz için de, Web sitesi, medya ve sosyal medya desteği vereceğiz.

Hangi Meslekler?

Son dönemde, internet yardımı ile evden yapabileceğiniz eğitimler popüler oldu. Kısıtlı bir bütçe ile, öğrenebileceğiniz ve hızlı bir şekilde para kazanabileceğiniz meslekleri işlemeye çalışacağız.

Mart ayında inceleyeceğimiz meslekler:

 • Koçluk (Yaşam Koçluğu, İşletme koçluğu, Kuantum Koçluğu, Öğrenci Koçluğu vb.)
 • Karma Astrolog
 • Nefes Koçluğu
 • Kişisel Gelişim Uzmanlığı
 • Numoroloji uzmanı

Bu eşsiz hizmetten ücretsiz faydalanacaksınız.

(Sadece eğitim almaya karar verirseniz ödeme yapacaksınız)

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.