Dijital Ortamda İletişim

Zoom (Şifreli)

2 saatlik dijital ortamda iletişim eğitimimize bekleriz. İçeriği görmek ve kaydolmak için tıklayınız. 

150TL+KDV

Garantili Stres Yönetimi

Zoom (Şifreli)

Atölye çalışmamızda, stresi kontrol etmenin en doğal ve güçlü yolunu öğrenecek ve uygulayacaksınız. İçeriği incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.

100TL

Fonksiyonel Tıp Eliminasyon Diyeti Nedir?

Zoom (Şifreli)

Fonksiyonel Tıp Yaklaşımı Hakkında daha önce seminer yapmıştık. Seminerin Kaydını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.  Bu akşam da, Diyetisyen Asunur Özkaldım ile Fonksiyonel Tıp Bakış açısına göre beslenmeyi konuşacağız. Aşağıdaki formu doldurarak, […]

Ücretsiz

Dakikada 500 Kelime Nasıl Okunur?

Zoom (Şifreli)

Ücretsiz Zoom Semineri! Seminerimizde, hızlı okumanın ipuçlarını göreceğiz.   Seminerde yerinizi ayırmak için, aşağıdaki formu doldurunuz.

Ücretsiz

Paragraf Çözme Teknikleri

Zoom (Şifreli)

3 saatlik atölye çalışmamızda, kısa sürede paragraf anlamayı ve çözmeyi öğrenecek ve uygulamalarını yapacağız. Atölye çalışması içeriğini incelemek ve kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

TL100

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

Zoom (Şifreli)

Eğitim, Pazar hariç haftanın her günü, aynı saatte yapılacak ve iki haftada tamamlanacaktır. Eğitimi incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.   

690TL

Koçluk ile Hedef Yönetimi

Zoom (Şifreli)

Koçluk maalesef ki yanlış uygulamalar sebebiyle hakettiği övgüyü alamamıştır. "Bilgimiz olmayan konularda bile fikrimiz var." Bu soruyu lütfen kendinize sorun. Koçluk hakkında bilginiz mi var? yoksa fikriniz mi? şayet fikriniz […]

Ücretsiz

Profesyonel Koçluk Programı

Zoom (Şifreli)

Uluslararası akredite eğitim! Eğitimimiz 30 Kasım 2020'de  başlayacaktır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri 22:00-23:30 arasında yapılacaktır. 10 hafta sürecektir. Eğitimi incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.    Not: Koçluk ile ilgili […]

3000TL

Liderler için Algoritmik Düşünme Becerileri

Zoom (Şifreli)

Bütün liderlerin alması gereken bir eğitim. Eğitimimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri 22:00-23:30 arasında yapılacak ve 8 hafta sürecektir. Eğitim içeriğini görmek ve kaydolmak için tıklayınız. 

3500TL+KDV

Karma Astroloji Semineri

Zoom (Şifreli)

Ücretsiz Karma Astroloji Semineri: Binlerce yıldır insanlar gökyüzüne bakarak hayatın anlamını aradı. Hatta sefere çıkarken, ekim yaparken, ağaç ekerken, gökyüzüne göre hareket etti. Bugun eski bilgiler ışığında, modern teknikleri kullanarak […]

Ücretsiz

Temel Seviye Karma Astroloji Eğitimi

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz 2 ay boyunca Perşembe günleri 21:00-22:30 arası yapılacaktır. Eğitimi incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.   

1070TL

İnovasyon ile Şaşırtmaca Teknikleri

Zoom (Şifreli)

2 saatlik bu atölyemizde, hem şaşırcak hem de inovasyon nasıl yapılır? sorusuna birlikte cevaplar arayacağız. İçeriği incelemek ve kaydolmak için tıklayınız. 

100TL+KDV