Kuantum ile Bolluk Bereket Atölye Çalışması

Zoom (Şifreli)

Kuantum düşünce tekniğini kullanarak (var ise) kıtlık bilincinizden kurtularak bolluk ve bereket bilincine sahip olmanız için çalışmalar yapılacaktır. Atölye içeriğini incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.  Bolluk Bereket Atölye Çalışmasının Uygulama […]

Çocuk Nefes Koçluğu Eğitimi

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz2 21 Kasım Pazartesi 19:00 'da başlayacaktır. Altı akşam peş peşe 19:00-21:00 saatlerinde yapılacaktır. Eğitim içeriğini incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.   

2500TL

Öfke Kontrolü Teknikleri

Zoom (Şifreli)

Atölye çalışmamızla öfkenizi kontrol etmenin yolunu öğrenecek ve uygulayacaksınız. İçeriği incelemek ve kaydolmak için tıklayınız. 

150TL+KDV

Özgeçmişim ne söylüyor?

Zoom (Şifreli)

Özgeçmişim ne söylüyor? Bir işe başvurdunuz. İşin tam size göre olduğunu düşünüyorsunuz ancak, bir türlü telefonunuz çalmıyor. Yüzlerce başvuru yaptınız ancak size dönüş neredeyse sıfır. Olaya tersten bakalım. Bir işe […]

100TL

Nefes Koçluğu Eğitimi (Üniversite Onaylı)

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz 4 Ocak 19:00-21:00 arası başlayacaktır. Eğitimimiz, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cumartesi günleri aynı saatte yapılacaktır. Eğitim sonunda sertifikanız kargo ile gönderilecektir. Eğitim içeriğini incelemek yada kaydolmak için tıklayınız.   

3304TL

Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz pazar hariç haftanın her günü, 20:00-21:30 arasında yapılacak ve iki hafta sürecektir. Eğitim içeriğini incelemek ve kaydolmak için tıklayınız. 

1600TL+KDV

Enneagram Uzmanlığı Sertifika Programı

Zoom (Şifreli)

5 aylık dolu dolu bir eğitim ile Enneagram Uzmanı Olun! Pazartesi günleri 20:00-22:30 saatleri arası Her ay bir kur Eğitimi incelemek ve kaydolmak için tıklayınız!

500TL+KDV

İnovasyon ile Şaşırtmaca Teknikleri

Zoom (Şifreli)

2 saatlik bu atölyemizde, hem şaşırcak hem de inovasyon nasıl yapılır? sorusuna birlikte cevaplar arayacağız. İçeriği incelemek ve kaydolmak için tıklayınız. 

100TL

Bioenerji ve Bedenlerin Neşesi Eğitimi

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz 16 saatlik yoğun bir eğitimdir Bioenerji eğitimi verilecek ve inisiye edilecektir. Hediye olarak Bedenlerin neşesi adında çok güçlü bir enerji sistemi veriyecektir. Eğitim içeriğini incelemek ve kaydolmak için tıklayınız. 

2400TL+KDV

Değişim Yönetimi Eğitimi

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz 22:00-23:30 arasında, 6 gün peş peşe yapılacaktır. Eğitimi incelemek ve kaydolmak için tıklayınız. 

700TL+KDV