Danışmanlık Tedbiri Uygulayıcı Eğitimi

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz 12 saatlik bir eğitimdir. 6 akşam pe peşe yapılacaktır. Uluslararası Akredite sertifika verilecektir. Eğitimi incelemek ve kaydolmak için tıklayınız. 

750TL

Fonksiyonel Tıp Bakış Açısıyla Bağışıklık Sistemi

Zoom (Şifreli)

Bağışıklı sisteminin önemini bilmeyen yoktur. Peki bilmeden biz bağışıklığımızı düşürüyor olabilir miyiz? Bağışıklık sistemi nedir? nasıl çalışır? Fonksiyonel tıp nedir? Fonksiyonel Tıp, bağışıklık sistemi için neler söylüyor? gibi sorulara, Uzman Doktor Nur Topçu Hocamızın anlatımıyla cevaplar bulacağız. Sakın kaçırmayın! Salonumuz 100 kişiliktir. Aşağıdaki formu doldurarak yerinizi ayırtınız.

Ücretsiz

İnovasyon Kültürü Eğitimi

Zoom (Şifreli)

Eğitimimiz 19-20 Kasım günleri 21:00-22:30 arasında yapılacaktır. Eğitim sayfasına gitmek için tıklayınız. 

300TL+KDV

Temsilcilik Bilgilendirme Toplantısı

Zoom (Şifresiz)

Temsilcilik – İş Ortaklığı Sistemi: Ülkemizin her tarafına, en nitelikli eğitimleri en uygun maliyet ile ulaştırarak sürdürülebilir bir gelişim ekosistemi oluşturmak için yola çıktık. Online Eğitime başladığımızdan bu güne, 9 yıldan uzun bir zaman geçti. Ülkemizde her ilden kişiler ile buluştuk ve başarılı eğitimler almalarına ve uzmanlaşmalarına yardımcı olduk. Pandemi nedeniyle milyonlarca kişi maalesef ki […]

Dijital Ortamda İletişim

Zoom (Şifreli)

2 saatlik dijital ortamda iletişim eğitimimize bekleriz. İçeriği görmek ve kaydolmak için tıklayınız. 

150TL+KDV

Fonksiyonel Tıp Eliminasyon Diyeti Nedir?

Zoom (Şifreli)

Fonksiyonel Tıp Yaklaşımı Hakkında daha önce seminer yapmıştık. Seminerin Kaydını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.  Bu akşam da, Diyetisyen Asunur Özkaldım ile Fonksiyonel Tıp Bakış açısına göre beslenmeyi konuşacağız. Aşağıdaki formu doldurarak, yerinizi ayırtmayı unutmayın.    

Ücretsiz

Profesyonel Koçluk Programı

Zoom (Şifreli)

Uluslararası akredite eğitim! Eğitimimiz 30 Kasım 2020'de  başlayacaktır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri 22:00-23:30 arasında yapılacaktır. 10 hafta sürecektir. Eğitimi incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.    Not: Koçluk ile ilgili iseniz, eğitimin ilk gününe ücretsiz katılabilirsiniz. Koçluk eğitimi ilk gününe ücretsiz kaydol  

3000TL

Liderler için Algoritmik Düşünme Becerileri

Zoom (Şifreli)

Bütün liderlerin alması gereken bir eğitim. Eğitimimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri 22:00-23:30 arasında yapılacak ve 8 hafta sürecektir. Eğitim içeriğini görmek ve kaydolmak için tıklayınız. 

3500TL+KDV

Kuantum ile Bolluk Bereket Semineri

Zoom (Şifreli)

Kuantum, Fiziğin en anlaşılmaz konularından birisi. Öyle ki Einstein gibi, bir bilim insanı bile, yirmi yıldan fazla Kuantuma inanmamış ve tamamen karşısında durmuştur. Kuantum, madde ve ışığın, atomaltı seviyede inceleyen bilim dalıdır. Atomaltı seviyede, maddenin davranışı ile, düşünce düşüncelerimizin davranışı arasında paralellikler bulunmaktadır. Bu paralellikleri ve kuantum (nicem) kuramının teorilerini birleştirdiğimizde, kuantum düşünce tekniği ortaya […]

Ücretsiz

Garantili Stres Yönetimi

Zoom (Şifreli)

Atölye çalışmamızda, stresi kontrol etmenin en doğal ve güçlü yolunu öğrenecek ve uygulayacaksınız. İçeriği incelemek ve kaydolmak için tıklayınız.

100TL

Paragraf Çözme Teknikleri

Zoom (Şifreli)

3 saatlik atölye çalışmamızda, kısa sürede paragraf anlamayı ve çözmeyi öğrenecek ve uygulamalarını yapacağız. Atölye çalışması içeriğini incelemek ve kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

TL100

Karma Astroloji Semineri

Zoom (Şifreli)

Ücretsiz Karma Astroloji Semineri: Binlerce yıldır insanlar gökyüzüne bakarak hayatın anlamını aradı. Hatta sefere çıkarken, ekim yaparken, ağaç ekerken, gökyüzüne göre hareket etti. Bugun eski bilgiler ışığında, modern teknikleri kullanarak her şeyi daha da anlamlı bir hale getiriyoruz. Bu seminerimizde, Astrolojinin ne olduğunu, Karma ve Darma Terimlerini ve çok daha fazlasını keyifli bir şekilde işleyeceğiz. […]

Ücretsiz